UlicaEkologiczna.pl
akcje, wydarzenia, konkursy

6. edycja Tygodnia Pieluchy Wielorazowej – jestem wielo!

Już po raz szósty ogólnopolska społeczność rodziców pieluchujących wielorazowo zaprasza do wspólnego świętowania Tygodnia Pieluchy Wielorazowej. Tegoroczna edycja rozpocznie się 19.04.2021 r. i będzie w całości wydarzeniem online. W tym roku za jego organizację odpowiada Stowarzyszenie Pieluchy Wielorazowe Polska, które wkrótce rozpocznie oficjalną działalność.

Obecnie pieluchowanie wielorazowe to coś więcej niż proekologiczne wyzwanie. To wyraz odpowiedzialności ludzi za stan środowiska jaki przekażemy naszym dzieciom, następnym pokoleniom.

Pieluchy wielorazowe są ekologiczną alternatywą dla popularnych “pampersów”.
Z takiego sposobu pielęgnacji pieluszkowej korzystały nasze mamy i babcie.

Jako stowarzyszenie, w trakcie Tygodnia Pieluchy Wielorazowej przyjmujemy misję popularyzowania pieluchowania wielorazowego i powrotu do dobrych tradycji. Serdecznie zapraszamy do wsparcia naszej inicjatywy i wspólnego szerzenia świadomości ekologicznej w naszym kraju.

Czego można się spodziewać w czasie TPW?

  • wpisów skierowanych do nowicjuszy w świecie pieluchowania wielorazowego,
  • spotkań live ze specjalistami pieluchującymi wielorazowo,
  • historii rodziców, którzy wybrali pieluchowanie wielorazowe.

A to tylko część planowanych przez nas działań!

Bądźcie z nami w czasie Tygodnia Pieluchy Wielorazowej – odwiedzajcie nasze kanały społecznościowe, komentujcie i udostępniajcie nasze materiały 🙂 dzięki temu, o pieluchowaniu wielorazowym usłyszy szerokie grono rodziców 🙂

Zapraszamy do dołączenia do grona sponsorów budżetu reklamowego TPW i wpłacenia dowolnej sumy pieniężnej na naszą zrzutkę: zrzutka.pl/bdsft3

Wszystkie istotne materiały dotyczące Tygodnia Pieluchy Wielorazowej 2021 znajdą Państwo pod tym linkiem. Zachęcamy do ich pobrania i udostępniania :

https://drive.google.com/drive/folders/1Gw0IZtgrSJFqoaAFcTJk7YERsi6BQyTe?usp=sharing

Będziemy zobowiązani za pomoc w promowaniu naszej inicjatywy i podzielenie się w swoich kanałach mediowych postami dotyczącymi akcji. Poniżej znajdują się najważniejsze linki do naszych kanałów informacyjnych:

Profil Tygodnia Pieluchy Wielorazowej FB: https://www.facebook.com/tydzienpieluchywielorazowej

Profil Tygodnia Pieluchy Wielorazowej IG: https://www.instagram.com/tydzienpieluchywielorazowej/

Wybór redakcji