04.03
2017

Bociany już tu są! Odlotowy film w sam raz na wiosnę


Do lotu, gotowi, start! Warner Bros. Home Entertainment prezentuje film Bociany – zakręconą przygodową animację w reżyserii Nicka Stollera i Douga Sweetlanda, która wzruszy i rozbawi do łez widzów w każdym wieku. To pełna humoru historia o sile przyjaźni, z bohaterami, których pokocha cała rodzina. 

Bociany

Skąd się biorą dzieci? Przynoszą je bociany… a w każdym razie kiedyś to robiły. Teraz zajmują się wyłącznie dostarczaniem przesyłek od światowego giganta sprzedaży internetowej Cornerstore.com. Junior, jeden z najlepszych bocianich kurierów, pakuje się w niezłe tarapaty, gdy w przededniu awansu w jego łapy trafia „wyprodukowana” przez pomyłkę śliczna dziewczynka, którą trzeba dostarczyć rodzicom.

Do przypadkowego uruchomienia dawnej linii produkującej dzieci dochodzi na jego warcie, więc Junior nie ma wyjścia – musi dostarczyć przesyłkę pod właściwy adres, zanim jego szef dowie się o wpadce. Wraz z Tulip, jedyną dziewczyną mieszkającą na Bocianiej Górze, ambitny kurier wyrusza w zwariowaną podróż, dzięki której być może powiększy się niejedna rodzina, a bociany odzyskają właściwe miejsce w świecie.

Bociany

Film Bociany zadebiutował 1-go marca na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray oraz DVD.