UlicaEkologiczna.pl

Ekopaczki – FAQ

Co to są ekopaczki?

Ekopaczki to specjalna oferta sklepu jestem-eko.pl przygotowana dla czytelników Ulicy Ekologicznej. Każda ekopaczka to starannie skomponowany zestaw produktów dla osób, które cenią sobie zdrową żywność. Obecnie w ofercie znajduje się zestaw wegański, bezglutenowy, śniadaniowy, obiadowy, dla dzieci, z produktami superfood i słodyczami. Do każdej ekopaczki dołączony jest smaczny gratis!

Ile kosztuje dostawa?

Koszt przesyłki kurierskiej wynosi:

– 18 zł – w przypadku przedpłaty na konto sklepu www.jestem-eko.pl

– 22zł – za pobraniem

Ile paczek mogę zamówić?

Możesz zamówić dowolną ilość paczek. Jeśli koszt Twojego zamówienia będzie wyższy niż 200zł, sklep jestem-eko.pl wyśle Ci ją za darmo.

Jak wygląda zamówienie?

Zamówienie składasz wypełniając prosty formularz na stronie Ulicy Ekologicznej, w którym podajesz swoje dane (imię i nazwisko, adres korespondencyjny, adres mailowy, numer telefonu) oraz rodzaj paczki. Na ten adres otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem zamówienia ze sklepu jestem-eko.pl, w której będą wszystkie niezbędne dane do sfinalizowania transakcji (numer konta, kwotą do zapłaty itp.). Proces sprzedaży Ekopaczek obsługuje sklep jestem-eko.pl i na ich stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.

Wypełniłem(am) formularz, ale nie dostałem(am) maila zwrotnego z danymi. Co robić?

W takim przypadku skontaktuj się nami kontakt@ulicaekologiczna.pl

Dostałem(am) nie tą paczkę, którą zamawiałem(am). Co robić?

W sprawie reklamacji zawartości skontaktuj się z obsługą sklepu jestem-eko.pl, pod adresem @: kontakt@jestem-eko.pl lub telefoniczny 606 428 501 powołując się na numer zamówienia podany w mailu z zamówieniem.

Czy jest możliwość zamiany któregoś z produktów ekopaczki na inny?

W tej chwili nie ma takiej możliwości. W związku z ceną, która jest specjalnie stworzona dla każdej z paczek.

Jeśli masz do nas pytanie – śmiało pisz do nas na adres kontakt@ulicaekologiczna.pl. Odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wybór redakcji