13.03
2017

Wymienianie się jest fajne – o recyklingu z KamoStudio


„Przyślij do nas swoje pudełka i wszelkie wypełniacze, a my w zamian podarujemy Ci torbę na zakupy albo materiałowy woreczek na żywność. Pudełka mogą być po butach, sprzęcie AGD itp. Prosimy jednak aby nadawały się do ponownego użycia – nie były poplamione lub zabrudzone, ponieważ wysyłamy w nich materiały oraz odzież do naszych klientów”. 

Zapraszamy do nowego cyklu Ulicy Ekologicznej – EkoPogaduchy. Wierzymy, że ekologia w wielkim mieście jest możliwa, a swoje życie (i życie innych) można uczynić lepszym, nawet jeśli nie należy się do wielkich organizacji proekologicznych. Śledzimy newsy, tropimy trendy, piszemy o tym, co w zielonym przemyśle fajne, a co podejrzane – jednym słowem: mamy oko na eko.

Do naszej redakcji w każdym miesiącu trafia mnóstwo informacji na temat ekologicznych produktów, wydarzeń, akcji czy inicjatyw. Wybieramy dla Was te najbardziej inspirujące, więc posłuchajcie. Drukarnia KAMO STUDIO wie jak prowadzi się odpowidzialny biznes, bez marnowania…

Drukarnia KAMO STUDIO działa zgodnie z CSR (Społeczna Odpowiedzialność Biznesu) oraz dba o środowisko naturalne. Oferowane wydruki są najwyższej jakości, ale gotowe produkty nie zostają zapakowane w drogie pudełka. Wykorzystywane opakowania pochodzą z recyklingu, a faktury wysyłane są pocztą elektroniczną lub jeśli to konieczne, drukowane na papierze przetworzonym z makulatury.

To NIE jest artykuł sponsorowany. Prezentujemy drukarnię KAMO STUDIO ponieważ zależy nam na promowaniu ekologicznych inicjatyw i odpowiedzialnego biznesu. Jeśli znasz więcej firm i projektów które pozytywnie inspirują, podziel się z nami w komentarzach, a być może opowiemy również o nich.