UlicaEkologiczna.pl
Moda

Intimissimi: oddaj stanik, będzie izolacją

Twój stary, zużyty stanik może jeszcze się do czegoś przydać. Intimissimi ogłasza, że zrobi z niego…budowlaną izolację dźwiękoszczelną.

Brzmi zabawnie, ale jest całkiem na serio. Doceniając wizerunkową wartość działań przyjaznych środowisku, marka rozpoczyna pierwszą akcję proekologiczną, której celem jest zaoszczędzenie energii.
Co się będzie działo? Od 12 marca do 30 czerwca w sklepach Intimissimi wystawione zostaną specjalne kontenery, do których klientki będą mogły wrzucać swoje stare staniki – bez względu na ich markę. Za każdy oddany w ten sposób biustonosz klientki dostaną rabat na zakup nowego, wybranego przez siebie modelu z kolekcji Intimissimi. Niepotrzebna bielizna posłuży do produkcji nowatorskich materiałów budowlanych.

Staniki trafią do firmy Ovat Campagnari S.R.L., giganta w dziedzinie odzyskiwaniu materiałów przy nowoczesnych projektach budowlanych.
Ile będzie wynosił rabat? Jeszcze nie wiadomo, ale pewne rozeznanie może przynieść przykład Włoch, w których podobna akcja rozpoczęła się pod koniec zeszłego roku – tam za każdy oddany stanik można było uzyskać na zakup nowego 3 euro.
Marka Intimissimi informuje również, że trwają prace nad zupełnym wyeliminowaniem materiałów syntetycznych w produkcji jej bielizny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wybór redakcji