29.09
2013

Międzynarodowy Tydzień Bliskości (Kraków)


MIĘDZYNARODOWY TYDZIEŃ BLISKOŚCI- daj się ponieść!
7-12 października 2013

Portal Ekorodzice.pl oraz ARTzona Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida zapraszają wszystkich rodziców i ich dzieci na cykl bezpłatnych warsztatów, które zostały zorganizowane z okazji Międzynarodowego Tygodnia Bliskości 2013.

Międzynarodowy Tydzień Bliskości to święto stworzone przez organizację BabyWearing International Inc., która propaguje noszenie dzieci w chustach, miękkich nosidłach czy po prostu w ramionach rodziców. Na całym świecie i w Polsce w czasie Międzynarodowego Tygodnia Bliskości organizowane są wykłady, warsztaty i akcje mające na celu promocję bliskości między dzieckiem a dorosłym.

Grafik mamy wypełniony po brzegi. Nie zapomnieliśmy ani o rodzicach, ani o najmłodszych – na każdego, niezależnie od wieku, czeka mnóstwo atrakcji. Pierwsze warsztaty, spotkania i wykłady zaczynamy już w poniedziałek 7 października 2013 r.Będzie można nauczyć się m.in. wiązać chustę, korzystać z wygodnych i bezpiecznych dla dziecka nosideł, dowiedzieć się, jak rozwiązywać problemy z karmieniem piersią, porozmawiać z psychologiem, nauczyć się prowadzić dom bez chemii.

A na sobotni deser przygotowaliśmy Kiermasz Rękodzieła ARTystycznego w Ośrodku Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5.
Warsztaty i spotkania są bezpłatne. Na wszystkie warsztaty i spotkania obowiązują zapisy:

Spotkania w Ośrodku Kultury im. C. K. Norwida i w Klubie Kuźnia OKN
Katarzyna Szczęśniak: k.szczesniak@okn.edu.pl

Spotkania w Klubie Mam „Pasiata.pl”
Wanda Hałuniewicz: wanda@pasiata.pl

Więcej informacji na stronach:
www.ekorodzice.pl
www.okn.edu.pl