UlicaEkologiczna.pl
archiwum

Konkurs z Poradnią K

Przeczytaj fragment książki, odpowiedz na proste pytanie i wygraj książkę Michaela Pollana “Jak jeść – przewodnik konsumenta”.
Zaprzyjaźniona Poradnia K ufundowała 5 egzemplarzy książki Michaela Pollana “Jak jeść – przewodnik konsumenta”.
Zadanie konkursowe jest proste:
1. Przeczytaj fragment książki na profilu Poradni K na Facebooku
2. Odpowiedz na pytanie “Jak brzmi reguła numer 36?”
3. Odpowiedź wyślij na adres: konkurs@ulicaekologiczna.pl
Wśród autorów poprawnych odpowiedzi rozlosujemy 5 egzemplarzy książki. Na odpowiedzi czekamy do 6 lutego!

Michael Pollan - „Jak jeść – przewodnik konsumenta”

Jak jeść – przewodnik konsumenta” to tłumaczenie ostatniej, wydanej w 2010 roku bestsellerowej książki „Food Rules” Michaela Pollana. Przez ostatnie 25 lat ten niezwykle popularny amerykański dziennikarz i profesor pisze książki i artykuły o tym jaki udział w tym, co jemy ma natura, a jaki nowoczesna technologia i produkcja żywności.
Jak jeść – przewodnik konsumenta” to zbiór zabawnych i praktycznych porad, popartych badaniami naukowymi, ale przede wszystkim wynikających ze zdrowego rozsądku. Pollan przestrzega na przykład przed jedzeniem rzeczy, których opakowanie sprawia, że równie dobrze wyglądałyby w lodówce, dziale papierniczym i chemicznym. Zaleca też, żeby kupując jedzenie myśleć zawsze „czy mógłbym ten produkt znaleźć w spiżarce mojej babci”. Błyskotliwie napisana, fascynująca lektura, która sprawi, że inaczej spojrzysz na swoje codzienne posiłki a etykietki „ekologiczny” i „dietetyczny” nabiorą dla ciebie nowego znaczenia.
Partnerem konkursu jest Poradnia K – wydawnictwo, założone przez kobiety dla kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wybór redakcji