28.04
2016

„Wyrzuć chemię z domu” – zaproś Ewę Kozioł!


A przynajmniej jej książkę. Kto nie zna bloga Zielony Zagonek? Dla wielu sama jego nazwa jest rekomendacją, dla innych niech drogowskazem niech będą słowa jego autorki: Producenci i wielkie korporacje pragną, byśmy uwierzyli, że aby wysprzątać dom, potrzebujemy tytułu magistra chemii i laboratorium ze wszelakimi udogodnieniami. Bzdura. Wyrzuć chemię z domu – zatytułowała więc swą książkę. I dobrze tę sugestię uargumentowała.

Koziol_Wyrzuc-chemie-z-domu3Do tematyki sprzątania Ewa Kozioł w swej książce nie ogranicza – znajdziecie tu i porady kosmetyczne, i z dziedziny ziołolecznictwa, i bardziej szczegółowe – np. z zakresu pielęgnacji niemowlęcia lub ogrodu. Renoma autorki jako znawczyni tematu nie wzięła się znikąd. Zielony Zagonek cieszy się wielką popularnością już od lat, popularyzując wśród internautów wiedzę na temat tego, jak żyć zdrowiej, taniej i przyjaźniej dla planety.

Książka taka jak „Wyrzuć chemię z domu” wychodzi naprzeciw szerszemu gronu odbiorów – nie każdy przecież przesiaduje przy komputerze, każdemu zaś przyda się wiedza, którą można zyskać dzięki lekturze nowej publikacji Ewy Kozioł.

Z racji, że książka ukazuje się pod naszym patronatem, obiecujemy wrócić jeszcze do niej obszerniej. Póki, co chcieliśmy poinformować Was o tym, że publikacja jest już od wczoraj dostępna i warto sięgnąć po nią właśnie teraz, na wiosnę.

Czym byłaby bowiem teoria bez praktyki? W „Wyrzuć chemię z domu” znajdziecie pełno przepisów umożliwiających praktykowanie – nic, tylko korzystać i oczyścić dom z chemii na wiosnę!