UlicaEkologiczna.pl
Design

Nowa kolekcja toreb Envirosax

Ekotorby na zakupy to nic nowego. Nowinką natomiast jest to, że producenci niektórych z nich wypuszczają co sezon nowe kolekcje.

Tak jest w przypadku popularnych toreb Envirosax. Firma będąca weteranką ekorynku, obecna w 57 krajach na świecie, proponuje tej wiosny 116 modeli w czterech liniach produktowych. I podobnie jest co sezon – nic dziwnego, że marka stała się nie tylko producentem chętnie zamawianych gadżetów reklamowych dla firm. To także ulubiony dodatek wielu troszczących się o środowisko i swój wizerunek celebrytek, które na zakupach pokazują się z produktami Envirosax, często traktując je jak zastępstwo codziennej torebki.

O modzie na torby Envirosax na pewno decyduje w dużej mierze ich design, ale istotne są też parametry techniczne. Torba ma udźwig 20 kg (tyle co dwie mocne torby foliowe), a sama waży tylko 40 g. Po złożeniu mierzy 10 cm, a pięć zwiniętych toreb mieści się w kompaktowym i estetycznym etui. Jest wodoodporna i można ją prać, a grafika nie blaknie. Uszyta jest z materiałów przyjaznych środowisku (RPET, poliester nadający się do przetworzenia), a nadruk wykonywany jest technikami ekologicznymi (druk bezwodny).

Marka oferuje też pasujące estetycznie produkty komplementarne – termosy i bidony.

Torby Envirosax dostępne są w sklepach internetowych Pikiniki, Eko Maluch, Abadonka, Pieluszkarnia, Lifestory i sklepach stacjonarnych: Creme de la Creme w Krakowie i Design Park w Sopocie. Kosztują w zależności od typu od ok. 20 do ok. 70 zł.

Envirosax – Cherry Lane

Envirosax – Optimistic

Envirosax – Travel Pack

EB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wybór redakcji