UlicaEkologiczna.pl
archiwum

„Oblicza ekologii” i „Nakarmimy świat”

Polecamy filmy o ekologii! Od piątku w sklepach jest już specjalny box filmów DVD o tematyce ekologicznej z kolekcji Planet Doc Review. A od najbliższego poniedziałku będzie do nabycia DVD z głośnym filmem dokumentalnym na temat problemów żywnościowych współczesnego świata.

“Oblicza ekologii” od Planet Doc Review

W ramach nowego wydawnictwa z kolekcji Planet Doc Review, czyli uznanych przez krytyków i publiczność na całym świecie dokumentów poruszających ważne problemy współczesnego świata, dostajemy 3 bardzo ciekawe filmy z ostatnich lat: “Jądro wieczności” (“Into eternity”), “Wiek głupoty” (“The Age of Stupid”) oraz “Recepta na klęskę” (“Recipes for Disaster”). Box, wydany w nakładzie 1000 egzemplarzy, powstał z myślą o wszystkich osobach, którym nie jest obojętna przyszłość naszej planety. Więcej informacji na jego temat znajdziecie na stronie  firmy Against Gravity – wydawcy boxu.
Nam poza zawartością bardzo spodobało się ekologiczne, tekturowe opakowanie.
Cena boxu: 75 zł.

“Nakarmimy świat” z kolekcji Newsweeka

Z kolei w poniedziałek, 22 listopada, do sprzedaży trafi głośny film “Nakarmimy świat” (“We Feed the World”). Razem z nim wyruszymy w podróż śladem żywności, którą codziennie kupujemy. Dowiemy się, dlaczego miliardy ludzi na świecie głodują i co my, mieszkańcy bogatszej części świata, mamy z tym wspólnego. Serdecznie polecamy.
Film będzie można nabyć wraz z tygodnikiem Newsweek w cenie 14,90 zł.

A już niebawem na naszej stronie zamieścimy recenzję świetnego dokumentu “Recepta na klęskę”. Już dziś możemy zdradzić, że bardzo nam się podobał!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wybór redakcji