UlicaEkologiczna.pl

Partnerzy

pp

PolakPotrafi.pl

Polak Potrafi powstał z myślą o wszystkich osobach, które chcą realizować ciekawe projekty i urzeczywistniać kreatywne pomysły. To innowacyjna na polskim rynku platforma, która pomaga uzyskać finansowanie społecznościowe.

wegarnia-450x104
Wegarnia.pl

Zdrowy Przedszkolak

Przejdź na swoje.pl

Przejdź na swoje – Portal z pomysłem na biznes

a-ajurweda.pl

“Wszystko o ajurwedzie” to serwis informacyjny, wydawnictwo,katalog firm i sklep internetowy, który powstał z myślą o wszystkich tych, którzy zainteresowani są zachowaniem zdrowia, energii i witalności przez długie lata.

GardenPuzzle

Unikalne narzędzie do projektowania ogrodów bezpośrednio w przeglądarce

EkoTarg.pl

Ekotarg.pl – pasja, młodość, witalność – to cechy, które charakteryzują zespół, tworzący i redagujący serwis ekotarg.pl. Ekotarg.pl został stworzony dla wszystkich, tych którzy patrzą na świat przez “zdrowe” okulary. Nasz serwis łączy mniejszych i większych producentów ekologicznych z całego kraju, którzy oferują zdrowe, naturalne rozwiązania i produkty, z ludźmi, którzy ich poszukują.


Polska Zielona Sieć

Związek Stowarzyszeń Polska Zielona Sieć (PZS) jest ogólnopolską organizacją pożytku publicznego zrzeszającą organizacje ekologiczne działające w największych miastach Polski. PZS działa poprzez budowanie obywatelskiego poparcia dla zrównoważonego rozwoju, tworzenie mechanizmów społecznej kontroli wydatkowania publicznych funduszy, zwiększenie wpływu konsumentów na jakość produktów oraz politykę globalnych korporacji, a także wspieranie ekorozwoju krajów Globalnego Południa oraz społeczeństwa obywatelskiego w Europie Wschodniej. Polska Zielona Sieć aktywnie działa dla natury, człowieka i rozwoju.

 Kupuj odpowiedzialnie

Kupuj odpowiedzialnie to kampania Polskiej Zielonej Sieci w ramach której PZS konsekwentnie i na różne sposoby poddaje refleksji nawyki konsumenckie polskiego społeczeństwa po to by świat, w którym żyjemy stawał się czystszy, bardziej sprawiedliwy, bezpieczniejszy.

Klub Gaja

Stowarzyszenie ekologiczno-kulturalne Klub Gaja z Bielska-Białej

Palapa.pl

Palapa to internetowy magazyn poświęcony najnowszym trendom w świecie designu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wybór redakcji