UlicaEkologiczna.pl

Reklama

To pierwszy polski lifestyle’owy portal o ekologii, zdrowym stylu życia, zrównoważonym rozwoju i sprawiedliwym handlu. Powstał w styczniu 2011 roku. Portal jest odpowiedzą na rosnący trend eko nie tylko wśród konsumentów, ale także wśród większych i mniejszych firm. Skierowany jest do wszystkich, którym bliska jest idea życia w zdrowiu i z poszanowaniem natury z każdym dniem coraz więcej.

Strona ulicaekologiczna.pl jest wyposażona w mnóstwo elementów, które pomagają w rozdzieleniu i promowaniu odpowiednich treści.

Serwis Ulica Ekologiczna oprócz standardowych form reklamowych pozwala na zaistnienie w internecie w dyskretny, ale skuteczny sposób. Wykorzystujemy sprawdzone formy promocji
takie jak content marketing lub recenzje.
Dzięki przyjaznemu i intuicyjnemu layoutowi istnieje możliwość stworzenia dedykowanych zakładek, serii artykułów sponsorowanych, czy zorganizowanie konkursów.
Wysyłamy także tematyczne newslettery i przygotowujemy personalizowane projekty dla klienta. Wykorzystujemy najnowsze narzędzia marketingu internetowego takie jak: materiały
video/tutoriale, webinary czy infografiki.

Rośniemy!

Serwis Ulica Ekologiczna, bardzo intensywnie się rozwija.
W porównaniu do zeszłego roku urośliśmy o ponad 25% ( jeśli chodzi o same statystyki Google Analytics).

dane_ulica
Nasz kanał Facebook (obecnie ponad 20 00 fanów), rośnie bardzo intensywnie – średnio 1,5% tygodniowo.
W porównaniu z konkurencją, mamy większe zaangażowanie naszej społeczności, więcej komentarzy czy interakcji z ich strony.
Powoli rozwijamy także nasz kanał na Instagram, a w 2017 roku otworzyliśmy własny kanałem na YouTube.

 

Zapraszamy do kontaktu:

Agnieszka Pocztarska

Wydawca serwisu

agnieszka@jestem-eko.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wybór redakcji