UlicaEkologiczna.pl
Wydarzenia

Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno- edycja świąteczna!

Już 18-19 grudnia w Warszawie odbędą się Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno- edycja świąteczna!
To miejsce gdzie można znaleźć kosmetyki naturalne, tworzone w zgodzie z naturą, bez parabenów, SLS’ów, produktów odzwierzęcych i zbędnej chemii.

Podczas targu będzie możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą polskich i zagranicznych producentów naturalnych kosmetyków, porozmawiać ze specjalistami w dziedzinie kosmetyków naturalnych oraz zakupić świąteczne podarunki.
Można zyskać ogromną wiedzę dzięki sprzedawcom, którymi często są osoby, które je tworzą, a prezentując produkty – opowiadają o nich z pasją i zaangażowaniem. Z pewnością pomogą Wam dobrać odpowiedni produkt na prezent dla najbliższych.
Będzie to okazja na zakup takich produktów jak mydła naturalne wyspecjalizowane do różnych typów skóry, kojące oraz nawilżające balsamy do ciała, naturalne olejki eteryczne czy też pielęgnujące skórę świece do masażu, a wszystko to w wyjątkowej, świątecznej atmosferze.

Targi Ekopiękno to część Wege Festiwalu w Warszawie – największego targu wegańskiego w Polsce. Wydarzeniami towarzyszącymi są Festiwal Piwa, Wina i Cydru oraz Targ Świąteczny

Więcej informacji znajdziecie na naszym Facebooku:

https://www.facebook.com/events/327878142041613

Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno 18-19.10.2021r.

Pałac Kultury i Nauki, Warszawa- wejście od strony Placu Defilad

sobota 12:00-20:00
niedziela 12:00-18:00

 

Wybór redakcji