21.07
2011

Eco Bubble – zielona moc bąbelków


Samsung wprowadza na polski rynek nową pralkę z serii Eco Bubble. Urządzenie łączy w sobie wszystkie cechy elektroniki użytkowej – troskę o środowisko, nowoczesny design i skuteczność prania.

pralka Eco BubbleCoraz częściej zastanawiamy się nad wykorzystaniem alternatywnych źródeł ciepła i zastosowaniem w naszych domach energooszczędnych rozwiązań. Dlatego Samsung wprowadza na rynek nową pralkę, która umożliwia wykorzystanie wybranych alternatywnych źródeł energii. Najnowszy model (WF1804WPVH) posiada dwa zawory – na ciepłą i zimną wodę. Dzięki temu rozwiązaniu możemy wykorzystać ciepłą wodę ogrzaną przez kolektor słoneczny lub pompę ciepła, a tym samym  zmniejszyć pobór energii elektrycznej. Decydując się na Eco Bubble, zadbamy więc nie tylko o środowisko naturalne, lecz także o własne portfele.

Dodatkowo autorska technologia Eco Bubble gwarantuje skuteczność prania i najwyższą ochronę nawet najbardziej delikatnych tkanin. Dzięki milionom aktywnych bąbelków, które jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania powstają z mieszaniny detergentu i powietrza, ubrania są szybciej i dokładniej wyprane. Zastosowanie innowacyjnej technologii Eco Bubble pozwala na zachowanie idealnej czystości najbardziej delikatnych tkanin pranych nawet w tak niskiej temperaturze jak 15°C.

Więcej informacji o pralkach Samsung Eco Bubble dostępnych jest na stronie Samsungecobubble.pl.

Sugerowana cena detaliczna modelu WF1804WPVH wynosi 2 999 zł.

Źródło: mat. dystrybutora.

Komentarze 1

 1. Posiadam inny model Eco Bubble ale podzielić się doświadzczeniem nie zaszkodzi- ku przestrodze!
  Specyfikacje sprzętu brzmią bardzo przyjemnie.
  Pod warunkiem, że pralka będzie sprawna.
  Moja pralka rozsypała się już po miesiącu w ciągu 4 miesięcy była trzykrotnie w serwisie.
  Przy wzorowym użytkowaniu ( bo mam fioła na tym punkcie ;)) po miesiącu padły amortyzatory, aż wygięło lekko bok pralki.
  Po kolejnym miesiącu rozwaliło grzałkę w kawałki! (tak, tak to jest widać możliwe) Nie wspomnę, że ta ponoć ceramiczna grzałka była obrośnięta grubo kamieniem…
  Kolejny tydzień od naprawy pralka przestała produkować pianę i zacinać się przy wirowniach, i często musze odwirowywać pranie osobno.
  Beznadziejnie się tłucze, hałasuje, chodzi po całej łazience (ustawiana przez serwisanta).
  Oczywiście mniemam, ze trafił mi się bubel, ale firma olała sytuację i niekonkretnie odpowiedziała na moją prośbę wymiany modelu (składałam pisemną prośbę)
  W serwisie autoryzowanym chyba też nie znają się za bardzo na pralkach tej firmy twierdząc, że pralka Eco Bubble nie wytwarza piany tylko działa jak każda pralka.
  Szczerze NIE POLECAM, jest dużo innych fajnych pralek, do tej pory żadna pralka innej firmy mi się nie popsuła przez kilka lat.
  Chcesz wiedzieć więcej zapraszam do przeczytania http://olewanie-konsumenta.blogspot.com/ może urzeknie Cię moja historia i ostrzeże przed zakupem najnowszego hitu wśród pralek Samsunga Eco Bubble.

  maskonuro, 13 marca 2013 16:07

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *