21.07
2011

Eco Bubble – zielona moc bąbelków


Samsung wprowadza na polski rynek nową pralkę z serii Eco Bubble. Urządzenie łączy w sobie wszystkie cechy elektroniki użytkowej – troskę o środowisko, nowoczesny design i skuteczność prania.

pralka Eco BubbleCoraz częściej zastanawiamy się nad wykorzystaniem alternatywnych źródeł ciepła i zastosowaniem w naszych domach energooszczędnych rozwiązań. Dlatego Samsung wprowadza na rynek nową pralkę, która umożliwia wykorzystanie wybranych alternatywnych źródeł energii. Najnowszy model (WF1804WPVH) posiada dwa zawory – na ciepłą i zimną wodę. Dzięki temu rozwiązaniu możemy wykorzystać ciepłą wodę ogrzaną przez kolektor słoneczny lub pompę ciepła, a tym samym  zmniejszyć pobór energii elektrycznej. Decydując się na Eco Bubble, zadbamy więc nie tylko o środowisko naturalne, lecz także o własne portfele.

Dodatkowo autorska technologia Eco Bubble gwarantuje skuteczność prania i najwyższą ochronę nawet najbardziej delikatnych tkanin. Dzięki milionom aktywnych bąbelków, które jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania powstają z mieszaniny detergentu i powietrza, ubrania są szybciej i dokładniej wyprane. Zastosowanie innowacyjnej technologii Eco Bubble pozwala na zachowanie idealnej czystości najbardziej delikatnych tkanin pranych nawet w tak niskiej temperaturze jak 15°C.

Więcej informacji o pralkach Samsung Eco Bubble dostępnych jest na stronie Samsungecobubble.pl.

Sugerowana cena detaliczna modelu WF1804WPVH wynosi 2 999 zł.

Źródło: mat. dystrybutora.