11.03
2015

Piękno z natury na Targach Regionalia 2015


Firmy z branży kosmetycznej zaprezentują się podczas IV Targów Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia 2015, które odbędą się w dniach 17-19 kwietnia br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Zwiedzający poznają zalety kosmetyków naturalnych oraz dowiedzą się na co zwracać uwagę w trakcie zakupów.

IV Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia 2015

IV Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia 2015

Podczas Targów Regionalia 2015 widoczny będzie prężnie rozwijający się sektor kosmetyczny. – Targi Regionalia podążają za trendami. Obserwujemy, jak na przestrzeni wśród mieszkańców głównych miast Polski pokazuje, że co najmniej siedem na dziesięć osób kupujących produkty z kategorii Health & Wellness raz na trzy miesiące sięga po naturalny kosmetyk lub środek czystości.

Moc naturalnych kosmetyków

Firmy z branży kosmetycznej będą starały się przekonać odwiedzających Targi Regionalia 2015, że zarówno w domu, salonie kosmetycznym czy hotelu warto stosować produkty naturalne. Na stoiskach zaprezentowane zostaną ekologiczne i biologiczne kosmetyki do pielęgnacji ciała oraz środki czystości, które nie zawierają parabenów, silikonów ani innych konserwantów. Produkty te oznaczone są certyfikatami potwierdzającymi ich ekologiczny skład.

Co roku Targi Regionalia przyciągają uwagę klientów indywidualnych, przede wszystkim mieszkańców Warszawy i okolic, oraz biznesowych: przedstawicieli sklepów z kosmetykami naturalnymi, hoteli oraz ośrodków SPA. To dobra okazja do bezpośredniego zaprezentowania produktów oraz firmy klientom.

IV Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia 2015

IV Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia 2015

Szeroki wybór kosmetyków naturalnych, jaki dostępny będzie podczas tegorocznej edycji targów, obrazuje m.in. oferta firmy Sylveco, zeszłorocznego wystawcy i laureata Konkursu na Najlepszy Produkt Targów Regionalia 2014. – Promujemy polskie, naturalne surowce, stawiamy na rodzime zioła. W zeszłym roku największym zainteresowaniem cieszyły się szampon, tonik hibiskusowy, a także tymiankowy żel do twarzy, za który otrzymaliśmy Złoty Medal od organizatora targów – mówi Joanna Darwińska z Działu Marketingu Sylveco. – W tym roku przygotujemy niespodzianki, mogę zdradzić, że wśród wielu nowości będą również kosmetyki z olejkiem eterycznym z lawendy lekarskiej – zapowiada.

Sięgnąć po nagrody

Do 10 kwietnia br. wystawcy mogą zgłosić się do prestiżowego konkursu na Najlepszy Produkt Targów Regionalia 2015. Konkurs jest objęty honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Producentom oraz dostawcom z branży kosmetycznej dedykowana jest kategoria „Natura i uroda”. Zarówno nagroda główna, Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, jak i Złoty Medal Targów Regionalia, zwiększają zainteresowanie klientów produktem i stanowią dodatkową rekomendację dla firmy podczas rozmów biznesowych.

Ponadto gospodarz targów zachęca wszystkich wystawców do organizacji warsztatów oraz innych form atrakcyjnej prezentacji produktów.          Patronaty

IV Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia 2015 odbędą się pod honorowymi patronatami Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Polskiej Izby Produktu Regionalnego. Równolegle z IV Targami Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia odbywają się XX Targi Turystyki i Wypoczynku Lato oraz III Targi Agroturystyka.

Informacje praktyczne

IV Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia 2015 odbędą się w dniach 17-19 kwietnia 2015 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie przy ul. Marsa 56c. Wstęp na targi jest bezpłatny. Więcej informacji znajduje się na www.targiregionalia.pl oraz www.targiagroturystyka.pl.