UlicaEkologiczna.pl
nasz patronatWydarzenia

Wege Festiwal w Pałacu Kultury i Nauki już w najbliższą niedzielę

Wege Festiwal to największe w Polsce targi kuchni wegetariańskiej i wegańskiej, które odbywają się w różnych miastach Polski. Jest to jedyne miejsce, w którym zestawionych zostaje tak wiele rozmaitych dań i produktów. To dobra okazja do spotkania ze znajomymi, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni bezmięsnej z całego świata. A już 6 października w Warszawie odbędzie się święto wszystkich wegan!Wege Festiwal, tym razem w wersji 100% wegańskiej, zawita do Pałacu Kultury i Nauki zrzeszając kilkudziesięciu mistrzów roślinnej sztuki kulinarnej z całej Polski. Zero mięsa i produktów odzwierzęcych, wyłącznie roślinne produkty i potrawy.
Co więcej – na uczestników czekać będzie potężna dawka wiedzy na temat diety wegańskiej, a także inne atrakcje. To najlepsza sposobność, żeby poznać nowe potrawy i zainspirować się barwną i zdrową kuchnią roślinną.
Ponadto oferujemy możliwość uczestnictwa w licznych pokazach i wykładach związanych z roślinną dietą i stylem życia. W programie m.in. wspólne wegańskie gotowanie z Katarzyną Błażejewską – Stuhr oraz dzięki współpracy z India International Fundation: wykłady o ayurwedzie a także pokazy tańca indyjskiego.
Niech nie zabraknie Was na największym wegańskim wydarzeniu tej jesieni!
Warszawa, Pałac Kultury i Nauki
6.10.2019r
Nd. 12:00 – 19:00
Bilety dostępne tutaj: https://going.pl/wege-festiwal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wybór redakcji