20.09
2016

Kupuj świadomie z aplikacją mobilną „Czytamy etykiety”


Dziś chcemy Was do czegoś zachęcić: właśnie ruszyła pewna szczególna kampania crowdfundingowa. Ma ona na celu zebranie pieniędzy na stworzenie Aplikacji Mobilnej Czytamy Etykiety. Ponieważ stoi za nią nasz bliźniaczy serwis, nie możemy ominąć obojętnie tej inicjatywy. Wy też jej nie omijajcie!

fb

Serwis Czytamy Etykiety istnieje od 2011 roku.

Do tej pory przeanalizowano na nim około 4 000 etykiet produktów spożywczych dostępnych w sklepach w całej Polsce. Miesięcznie odwiedza go ponad 60 000 osób. Każdego dnia pracujący tam dietetycy dzielą się z czytelnikami swoją wiedzą i doświadczeniem, zwracając im uwagę na to co zdrowe i warte uwagi.

Czytamy Etykiety to serwis dla wszystkich. Dla tych, którzy każdego dnia podejmują spożywcze decyzje zakupowe stojąc między półkami sklepowymi, mając do wyboru miliony produktów a także dla tych, którzy mając na uwadze swoje zdrowie, chcą wprowadzić w życie nowe nawyki. My najbardziej lubimy go za zyskaną możliwość zaoszczędzenia czasu, przystępność i szybkość reagowania na rynkowe nowinki.

Dlatego właśnie chcemy zachęcić Was do wsparcia dzieła tworzenia Aplikacji mobilnej Czytamy Etykiety, która pomoże wybierać zdrowe produkty podczas codziennych zakupów. Podpowiedzi nie tylko na ekranach Waszych komputerów, ale także w Waszych smarfonach? Przyznajcie, że takie wsparcie podczas podejmowanych rzeczywistych decyzji konsumenckich, to świetny pomysł! Wyciągnięcie telefonu, zeskanowanie kodu EAN – i już! Aplikacja Czytamy Etykiety pokaże, czy wybrany przez produkt jest naprawdę wart zainteresowania. Możecie liczyć na zweryfikowanie produktów spożywczych pod kątem zbędnych dodatków chemicznych, dobrego składu i odpowiedniej wartości odżywczej.

Chcecie wiedzieć co jecie i jak to jedzenie na Was wpływa? Nasze koleżanki z serwisu Czytamy Etykiety codziennie analizują i przyglądają się z bliska składom produktów w polskich sklepach, by ułatwić nam życie.

Pamiętajcie, liczy się dla nich każda złotówka, każdy głos i każde udostępnienie.

Chcecie pomóc? Zajrzyjcie tu: https://wspieram.to/czytamyetykiety!

Już dzisiaj, bardzo dziękujemy bardzo za wsparcie i pomoc, której im udzielicie!