UlicaEkologiczna.pl
Zdrowy tryb życia

27.11.”Uwolnij Łacha”!

“Uwolnij Łacha” , czyli „Co Moje To Twoje”  to cykliczna impreza opierająca się na alternatywnej ekologii połączonej z dobrą zabawą.
To już 7. edycja warszawskiej imprezy, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.


Podstawowym założeniem akcji jest wolna wymiana między uczestnikami wszystkiego, co wciąż jest fajne, ale już się trochę znudziło: nie tylko ubrań i dodatków, ale też książek, płyt i sprzętu AGD/RTV. Uwalniać, wymieniać, przebierać i wybierać może każdy i bez ograniczeń. Wszystkie ubrania, które pozostaną po wymianie, organizatorki przekazują do praskiego oddziału PCK.
Podczas każdej edycji można zakupić oryginalne rękodzieło: biżuterię, torebki i różnego rodzaju kobiece dodatki. Na przybywających będą czekały też smakołyki przygotowane w tym roku przez Ekonaleśnikarnię Kopernika 25. Do woli buszować między okazjami mogą mamy maluchów – w wolnej od dymu tytoniowego „strefie nieograniczonej zabawy” pod opieką animatora mali uczestnicy mogą dać ujście swojej dziecięcej fantazji lepiąc, malując, klejąc, i formując.
Więc jeśli macie ochotę przewietrzyć szafę i kąty mieszkania, a przy okazji upolować coś fajnego bez uszczerbku dla portfela, przybywajcie 27 listopada do Klubu 1500m2 ul. Solec 18.

Bilet wstępu 5 zł.
Wszystkie informacje na
www.uwolnijlacha.blogspot.co

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wybór redakcji