21.12
2015

Warszawiacy, łówcie Punkty Pełne Dobra w grudniu!


Święta to magiczny czas – w okresie bożonarodzeniowym Polacy pomagają zdecydowanie chętniej niż zwykle. Robienie czegoś dobrego od niedawna ułatwiają również aplikacje, jak m.in. aplikacja Punkty Pełne Dobra. Tylko w grudniu za pobranie i rejestrację w aplikacji można otrzymać wyjątkowy prezent w postaci 100 punktów, które pozwolą napełnić miskę zwierzaka ze schroniska lub zapewnią obiad dziecku.

baner_1200x628_zimowa_edycja_233

W sumie w tym miesiącu do rozdania jest aż 10 000 posiłków. Wyłącznie od warszawiaków zależy, czy te posiłki trafią do potrzebujących.

Aby zrobić coś dobrego nie trzeba się zbytnio wysilać – wystarczą trzy kliknięcia. Aplikacja Punkty Pełne Dobra pozwala zbierać punkty dobra dla siebie i równocześnie zrobić coś dobrego. Jak to działa? Wystarczy zakup produktu lub usługi, które oferują partnerzy programu. Później należy tylko zeskanować paragon z partnerskim produktem w sklepie lub w przypadku usługi poprosić o zatwierdzenie kwoty przez usługodawcę.

W grudniu aplikacja Punkty Pełne Dobra chce podarować Polakom wyjątkowy prezent jakim jest możliwość zrobienia czegoś dobrego. – Tylko w tym miesiącu za rejestrację otrzymamy 100 punktów, które stanowią równowartość posiłku dla dziecka lub miski dla zwierzaka. W punktach partnerów programu będą czekały papierowe bony na posiłek dla dziecka lub miskę dla zwierzaka, które można zrealizować przez aplikację. Dodatkowo, nasi wolontariusze będą rozdawać papierowe bony pod centrami handlowymi: Złote Tarasy, Arkadia i Galeria Mokotów. Tam jest najwięcej ludzi, chcemy wyjść do nich i dać im gotowe narzędzie do zrobienia czegoś dobrego – mówi Piotr Łukasiak, pomysłodawca i autor programu.

W tym miesiącu do rozdania jest aż 10 000 posiłków – tylko od nas zależy, czy bony zostaną zrealizowane. Pobranie aplikacji Punkty Pełne Dobra może stać się impulsem do wprowadzenia do swojego życia nawyku pomagania – nie tylko od święta.