16.08
2017

Zbiórka żywności dla obrońców Puszczy. Ty też możesz pomóc – #nieodpuszcza


Na pewno słyszałeś o nielegalnej wycince Puszczy Białowieskiej i jej blokadzie zorganizowanej przez wolontariuszy Obóz dla Puszczy. Chcesz pomóc ale nie wiesz jak? Oto pojawia się szansa aby mocno włączyć się w obronę Białowieży bez wyjazdu z własnego miasta.

#nieodpuszcza

W ramach Fundacji All In postanowiliśmy zorganizować zbiórkę żywności dla aktywistów broniących Białowieży. Pewna ogólnopolska sieć sklepów zaoferowała nam pomoc, potrzebujemy jednak odebrać produkty żywnościowe z ponad 100 sklepów znajdujących się w kilkudziesięciu polskich miastach. Pomimo najlepszych chęci nasza ekipa nie ogarnie tego sama dlatego WZYWAMY WAS DO POMOCY przy odbiorze żywności dla Obozu! ZRÓBMY TO WSPÓLNIE!

W linku podanym niżej znajduje się tabelka sklepów, z których należy ODEBRAĆ OKREŚLONE PRODUKTY. Jeśli widzisz, że w twoim mieście jeszcze nikt się nie zgłosił, wpisz tam swoje imię i nazwisko (może być pseudonim), i napisz wiadomość na nasz fanpage Foodsharing Kraków podając swoje imię, nazwisko, miasto w którym możesz dokonać odbioru. Odpisując podamy Ci dokładną instrukcję co dalej. To banalnie proste – POMOŻECIE?

Lista sklepów: https://docs.google.com/…/1UGKQXmhLTLzRQOCFPd-ciYLfpl…/edit…

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości napisz wiadomość na facebookowym profilu Foodsharing Kraków! Jeśli nie możesz pomóc w odbiorze koniecznie podziel się tym apelem ze znajomymi. Dziękujemy!