29.02
2012

Dzbanek bobble


Wszystkich miłośników butelek bobble na pewno zainteresuje nowy produkt. Dzbanek ma pojemność 2 litrów i jest dostępny w sześciu wersjach kolorystycznych.

Dzbanek bobble ma bardzo elegancki wygląd i ciekawy kształt. Jest wykonany z odzyskanego plastiku i nadaje się do recyklingu.

Filtr redukuje chlor, zanieczyszczenie organiczne i metale takie jak miedź, rtęć, ołów i kadm. Należy go wymieniać po przefiltrowaniu 150 litrów. Jest wolny od BPA i PCV.

Nie ma konieczności czekania, aż woda się przefiltruje – to czyni ten dzbanek łatwiejszym i szybszym w użyciu. Nowy produkt bobble to świetny sposób na redukcję kosztów (nie trzeba już codziennie kupować wody) i zmniejszenie produkcji plastiku. Do tego ładnie prezentuje się na kuchennym blacie.

Dzbanki bobble

Źródło: Waterbobble.com
Daria Rogowska: „Swoją przygodę z ekologią zaczęłam kilka lat temu i całkowicie oddaję się tej tematyce (zainteresowanych zapraszam na mojego bloga: Ekocentryczka.blogspot.com). Preferuję naturalne kosmetyki i ekologiczną żywność. Swoją pasją chcę się podzielić z innymi, stąd moja obecność tutaj”.

Dzbanek bobble, 4.2 out of 5 based on 5 ratings