01.09
2016

Zaplanuj z nami kreatywny rok szkolny i akademicki!


Nowy rok szkolny i studencki… Już za moment poznacie plany lekcji, a niedługo zajęć. Bywa, że niełatwo odnaleźć się w wirze zajęć pozalekcyjnych oraz sprostać rozplanowaniu dnia tak, by starczyło go na odpoczynek, pobycie razem, spacer. Chcemy Wam to nieco ułatwić. Ale nie tylko. Warto potraktować rok szkolny jako okazję do stworzenia czegoś, co zwróci uwagę oryginalnością i uczyni furorę w klasie. I ta zabawa twórcza! Dlatego dziś oddajemy w Wasze ręce nasz planer.

planer_poziomy

Komu przyda się nasz planer? Wszystkim uczniom i studentom. Ukazując się jako comiesięczny e-book, pozwoli Wam sprawnie zorganizować czas podczas roku szkolnego czy akademickiego. Jak wspomnieliśmy jednak, nie jest to jedyna jego funkcja. Każdy kolejny miesiąc to także propozycja nowego biurowego projekt DIY lub porcji kreatywnych wskazówek na ergonomiczne zagospodarowanie przestrzeni do nauki i pracy.

Zapewniamy, że wykonanie projektów, które Wam przedstawimy, nie pochłania wiele czasu i nie stawia przed wyzwaniami nie do wykonania. Przepis na wykonanie własnego piórnika? Organizera do szuflady? Ożywienie starych szkolnych przyborów tak, by mogły służyć jeszcze długo? Naprawdę, da się ogarnąć! A wszystko naprawdę niewielkim kosztem i w niepowtarzalny sposób.

Wyposażenie w szkolne przybory, sposób zagospodarowania i ozdobienia miejsc pracy może robić furorę – bądźcie z nami designerami!

Warunek jest tylko jeden: prenumerata naszego newslettera. Przypominamy: nasz newsletter nie jest spamem. Co miesiąc zyskujecie szansę na przeczytanie ciekawego tekstu przed wszystkimi innymi Czytelnikami. Co miesiąc staramy się, byście się nie nudzili.

Pozostaje zatem jedno:

 

 

Grafik z wykształcenia i pasji. Kocia mama. Kocha rysować, tworzyć wszelkiego rodzaju projekty DIY, czasami coś amatorsko sfotografuje. Uwielbia piec, nałogowo zbiera foremki do ciastek. Uzależniona od Pinteresta i ładnych rzeczy. Z tych wszystkich pasji narodził się blog http://www.notatnik-kreatywny.pl, gdzie dzieli się z innymi pomysłami na coś z niczego i graficznymi "przydasiami".