UlicaEkologiczna.pl
Zdrowy tryb życia

Drzewko na prezent zamiast bukietu

Dąb szypułkowy – 48 zł. Dostawa pod same drzwi – 18 zł. Lata wspólnego podlewania (a potem leżenia w cieniu) – bezcenne.

Czy wy też uważacie, że podarowanie przyjacielowi żywego drzewka do posadzenia to jest coś bardzo, bardzo fajnego? Jeśli tak, to pewnie ucieszy was wiadomość, że jest już polski odpowiednik brytyjskiego http://www.tree2mydoor.com/. Nazywa się swojsko – http://www.drzewkonaprezent.pl/. Pomysł nie jest ani nowy, ani specjalnie rewolucyjny, ale miło, że idea pojawiła się i u nas, bo może da początek nowej modzie.

Jak to działa?

Wybierasz drzewko na stronie, płacisz przez internet, dołączasz życzenia (jeśli chcesz), a kurier dostarcza wskazanej przez ciebie osobie opakowaną roślinkę pod same drzwi. Proste i urocze, choć naszym zdaniem ceny mogłyby być nieco niższe.
Na pochwałę „drzewkanaprezent” zasługuje poradnik hodowcy umieszczony na stronie oraz usługa umożliwiająca kupującemu ufundowanie posadzenia drzewka w jego okolicy. My szczególnie zachęcamy do kupowania polskich drzew i drzewek owocowych. Takie np. czereśnie za 10 lat? Będą pyszne – owoce i wspomnienia.

Drzewko na prezent kupisz tutaj: http://www.drzewkonaprezent.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wybór redakcji