12.09
2011

Biurko AZ – mebel rosnący razem z dzieckiem


Biurko AZ to kolejny sposób na stworzenie kilku mebli w jednym produkcie. Mebel powiększa się wraz z rozwojem dziecka, dostosowuje się do jego wzrostu, chroniąc rodziców przed zakupem kolejnego, niepotrzebnego wyposażenia wnętrz.

biurkoWystarczy odpowiednio zmienić elementy systemu, aby ze stołu stworzyć miejsce do pisania. Magnetyczna tablica może zostać odwrócona, tworząc biurko przyjazne każdemu użytkownikowi – zarówno temu najmłodszemu, jak i jego rodzicom. Mebel został zbudowany z trzech paneli, które zapewniają stabilność i trwałość bez względu na wagę i wzrost. Stonowany kolor i forma w połączeniu z wielofunkcyjnym zastosowaniem są szansą na bardzo długie użytkowanie.
Za projektem AZ stoi francuski designer Guillaume Bouvet, który, jak sam podkreśla, jest przede wszystkim kreatywnym rzemieślnikiem, podróżującym i podpatrującym design na całym świecie. Chęć stworzenia funkcjonalnego mebla dla dzieci skłoniła go do pierwszych projektów własnej marki.

Źródło: Trendir.com

Więcej: Guillaumebouvet.com

Zobacz film:


Tekst pochodzi z serwisu Palapa.pl.

Palapa to internetowy magazyn poświęcony najnowszym trendom w świecie designu. Dostarcza subiektywnej inspiracji ze świata architektury, wzornictwa, projektowania i estetyki wnętrza. Opowiada o intrygujących projektach i ich autorach, tworzących i kreujących nowoczesną rzeczywistość.