14.06
2011

Kiermasz Pchli Targ


„Pchli Targ” to pierwszy w Warszawie kiermasz produktów wyłącznie dla dzieci. Impreza skierowana do rodziców, którzy szukają dla swoich maluchów ładnych, oryginalnych ubrań, zabawek i innych przedmiotów przydatnych małemu człowiekowi.

Pchli Targ„Pchli Targ” to moda, zabawki, design, fotografia – wszystko w tym samym miejscu i czasie.
W kiermaszu weźmie udział 30 wyselekcjonowanych wystawców: artystów, projektantów, właścicieli sklepów internetowych. Ludzi zdolnych, kreatywnych – często rodziców – którzy mają potrzebę tworzenia dla dzieci produktów alternatywnych do tych, które znajdujemy na większości sklepowych półek. Stawiamy na estetykę, jakość i oryginalność. Mówimy “NIE” chińskiej produkcji, plastikowym stworom, zalewającym dziecięcy rynek z każdej strony. Dbamy o to, aby otaczać swoje dzieci tym co ładne i niemasowe.

Miejsce: “Spokojna 15″ (kilkaset metrów od CH Arkadia) to znajdująca się w XIX-wiecznym budynku należącym do Akademii Sztuk Pięknych restauracja przy ulicy Spokojnej 15 w Warszawie. Jest cicho, spokojnie, zielono i klimatycznie. Kiermasz odbędzie się na urokliwym brukowanym dziedzińcu kawiarni. Będzą słońce, trawa, leżaki, lemoniada i piękne rzeczy do kupienia.

Czas: 19 czerwca (niedziela) 2011 roku, godz. 12:00-19:00.

Kiermasz Pchli Targ, 5.0 out of 5 based on 1 rating