UlicaEkologiczna.pl
Moda

Ecofashion Weekend

Ecofashion Weekend w Krakowie już 4 i 5 lutego zjednoczy ludzi zajmujących się modą jak i tych, którzy przykładają szczególne wagę do działań proekologicznych.

Co nas czeka? Kreatywne warsztaty przerabiania ubrań oraz pokaz kolekcji studentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. W tym roku wszystkie projekty studentów SAPU wezmą udział w konkursach internetowych, które zostaną przeprowadzone na profilu KSA na Facebooku. Recykling, ekologia, segregacja śmieci to hasła, które już na stałe wpisały się w nasze codzienne życie.

Konieczność ochrony środowiska jest promowana przez liczne instytucje poprzez wydarzenia artystyczne, targi i happeningi. Najbliższy Ecofashion Weekend w Krakowie już 4 i 5 lutego zjednoczy ludzi zajmujących się modą jak i tych, którzy przykładają szczególne wagę do działań proekologicznych. Kreatywne warsztaty przerabiania ubrań.
Ecofashion Weekend rozpocznie się kreatywnymi warsztatami przerabiania ubrań w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru. Warsztaty odbędą się 4 lutego w budynku Krakowskich Szkół Artystycznych przy ul. Zamoyskiego 52 – start godz. 14. Są otwarte i bezpłatne dla wszystkich chętnych, którzy chcą zmienić w sposób niebanalny ciuchy, które posiadają już od lat.
Organizatorzy zaznaczają, że skracania i przedłużania ubrań nie uważają za działania kreatywne. Zajęcia prowadzone będą przez projektantów mody – wykładowców SAPU, którym pomogą studentki drugiego roku. Jest to okazja by tchnąć nowe życie w używane ciuchy i dać im nowy zgodny z tendencjami w modzie look. Szczegóły na stronie www.ksa.edu.pl. Zapisy na warsztaty pod numerami telefonów 0-12 266 21 11 lub 0-12 656 17 26. Osoby zainteresowane proszone są o przyniesienie rzeczy, którym chcą nadać nowy charakter. Ilość miejsc ograniczona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wybór redakcji