25.05
2017

O eksperymentach z ekologią i tym co w życiu najważniejsze


Ciekawe książki, instrucja robienia mydła, a może sernik bez sera? Przedstawiamy Wam blog EkoEksperymenty na łamach którego swoje ekologiczne próby i doświadczenia opisuje Dorota.

ekoeksperymentyŹródło: EkoEksperymenty

Zapiski z życia młodej pary w wiosce w Beskidzie Niskim są dowodem na to, że żadne wybory nie są oczywiste, szczęście przynoszą małe i niespodziewane zdarzenia, a życie z dala od zgiełku miasta, a nawet ruchliwej szosy wcale nie wieje nudą, może natomiast przynosić niezmiernie dużo satysfakcji.

Przeprowadzka na wieś z dużego miasta to wielka przygoda i wielkie wyzwanie zarazem. Czytając koleje wpisy na blogu EkoEksperymenty zapominamy na chwilę o pracy, pośpiechu i obowiązkach. Przenosimy się w góry, nad staw, albo leśną ścieżkę. Cieszymy z powrotu bocianów, sałatki z pokrzywy i równo ułożonego stosu drewna przygotowanego na mroźną zimę.

 

Jeżeli marzy Wam się opuszcznie dużego miasta, ale jeszcze nie macie odwagi tego zrobić, fascynuje Was filozofia Zero Waste, albo zaczynacie właśnie uprawiać własny ogródek, blog EkoEksperymenty napewno przypadnie Wam do gustu.


Newsletter Ulica Ekologiczna