06.09
2011

Ekotarg – ruszył lokalizator ekoproducentów


Czy zastanawiacie się czasem nad zakupem świeżych jaj, prawdziwych niepryskanych warzyw czy naturalnych kosmetyków? Gdzie szukać zaufanych dostawców i ekologicznych producentów?

mapa Polski Na początku sierpnia br. w sieci pojawił się serwis Ekotarg.pl, który jest swoistym lokalizatorem ekologicznych producentów. Wśród wielu kategorii takich jak: ekosklepy, ekoproducenci, ekorestauracje, ekoturystyka użytkownik serwisu ma możliwość zlokalizowania na mapie Polski koproducenta znajdującego się w niedalekiej od siebie odległości.

Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne i nie wymaga logowania. Wyszukiwarka działa na podstawie wyboru własnego województwa, możliwe jest także szukanie po słowach kluczowych.

Ideą twórców Ekotarg.pl było ułatwienie życia wszystkim tym, którzy dbają o to co jedzą i zaopatrują się tylko u producentów naturalnie wytwarzających swoje produkty.  Zdarza się przecież, że zmieniamy miejsce zamieszkania, wyjeżdżamy na długie urlopy czy też nasze chęci zaopatrywania się w ekoprodukty stają się coraz bardziej zróżnicowane. Gdzie więc szukać takiego dostawcy blisko mojego miejsca pobytu? Rozwiązaniem może być właśnie serwis Ekotarg.pl.

Serwis Ekotarg.pl zaprasza do dodawania się do bazy wyszukiwarki eko partnerów: producentów, właścicieli restauracji, domów agroturystycznych. Rejestracja  możliwa  jest na stronie serwisu.

Ekotarg - ruszył lokalizator ekoproducentów , 4.3 out of 5 based on 3 ratings