23.02
2012

Zajęcia psiego języka


Już 2 marca 2012 roku na godzinę 17:00 zapraszamy wszystkie dzieci od 4 roku życia na zajęcia z psiego języka.

Zajęcia psiego języka – czyli co „hau hau” tak naprawdę znaczy i czy to wszystko, co umie pies.

Żyjemy w świecie, gdzie rodzina 2+2 oznacza rodziców, jedno dziecko i psa. Nawet jeśli nie znajdujemy się w tym modelu rodziny to szansa na to, ze nie spotkamy na swojej drodze psa, jest znikoma. Psy to niewątpliwe przemiłe zwierzęta, które czynią dzieciństwo szczęśliwe i pełne radości. Ale nie zawsze jest tak. Aby nasze dziecko zawsze miło wspominało spotkanie z psem, trzeba je do tego przygotować. Zrozumienie świata psów i ich języka pozwoli dziecku zrozumieć, ze często to co nam wydaje się miłe i fajne dla psów oznacza lęk i próbę zdominowania.

Pies z opiekunemNie każde warczenie i szczekanie oznacza agresję. Zęby psa mogą mieć dobry jak i zły oddźwięk – można też odróżnić czy pies się do nas uśmiecha, czy daje nam znać, że nie jest zainteresowany spotkaniem z nami.

Zajęcia prowadzone są pod opieką  Moniki Gorbaczyńskiej, psiego psychologa, właściciela www.psiachata.pl i jej dwóch uroczych psich asystentek Kendi i Koko (7-letnie beagielki z prawie dwuletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi). Psy o niesamowitym uroku, w których dzieci zakochują się od pierwszego wejrzenia.

Na zajęcia zapraszamy te dzieci, które mają psy, jak i te, które ich nie mają. Te, które witają się z każdym psem, jak i te, które psów się boją. W grupie lękliwe dzieci raźniej przełamują strach.

Szczęśliwe dzieciństwo to te, które uczy poprzez zabawę i właśnie na tych zajęciach realizujemy tę dewizę.

Zapisy na zajęcia są przyjmowane telefonicznie: 535 644 990 lub mailowo: rezerwacja@tamika.pl.

Czas trwania zajęć: 60 minut

Cena za pojedyncze zajęcia: 35 zł

Czas: 2 marca 2012, godz. 17

Miejsce: Akademia Kreatywnego Rozwoju dla Dzieci i Dorosłych TAMIKA

ul. Wolska 44

Warszawa

Szczegóły na stronie: Tamika.pl.