UlicaEkologiczna.pl
Dzieci

Mucha Śmieciucha

W tym tygodniu 12 lutego w godz. 11-16 galeria LOWERY zorganizuje dla najmłodszych warsztaty recyklingowe, na których każdy młody twórca będzie mógł zmajstrować „Muchę Śmieciuchę”.
Do jej stworzenia potrzeba jedynie sterty starych gazet i innych nikomu niepotrzebnych śmieci (mniejsze egzemplarze „Muchy…” do zabrania).
Dodatkowe informacje:
Organizatorzy proszą rodziców o przyniesienie ze sobą zbędnych gazet, makulatury czy rajstopek do wykonania skrzydełek. Warsztaty będą bezpłatne. Wszelkich odpowiedzi na pytania dotyczące organizacji udzielają Marta i Róża (kontakt z dziewczynami na stronie http://www.facebook.com/event.php?eid=190506710978865&ref=mf).
Galeria LOWERY to otwarte miejsce spotkań na Saskiej Kępie. Zajmuje się renowacją mebli i rowerów, wypożyczaniem i sprzedażą restaurowanych modeli. Organizuje też wystawy, pokazy filmowe, warsztaty i dyskusje. Galeria działa kolektywnie na rzecz społeczności lokalnej.
Dojazd:
Z ronda Waszyngtona ulicą Francuską, w prawo ulicą Walecznych do samego końca. Vis-a-vis liceum francuskiego. Ul.Walecznych 5, Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wybór redakcji