UlicaEkologiczna.pl
Wydarzenia

Noc Biologów 2021

Noc Biologów 2021 na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego to już X odsłona wydarzenia! Hasło tegorocznego wydarzenia to: Bajkowy świat biologii.

Z tej okazji oraz ze względu na ciągle panująca pandemie ogłoszono  Polarną Noc Biologów na  10 dni i nocy. Wszystko w trybie zdalnym.

Start 8 stycznia 2021 o godzinie 17:00, zakończenie –  niedziela 17 stycznia włącznie.

Część spotkań odbędzie się na żywo o podanych w harmonogramie godzinach, a lwia część spotkań została nagrana i będzie udostępniana stopniowo – każdej doby czekać będą na Was nowe atrakcje na kanale YouTube Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego! Harmonogram jest dopracyzowany  i wkrótce będzie udostępniony. Do zobaczenia w ekranach naszych komputerów!

Na gości czekają liczne:

  • wykłady,
  • warsztaty,
  • filmy z laboratoriów,
  • sesje plakatowe

Warto śledzić stronę Facebook „Noc Biologów na Uniwersytecie Warszawskim”, gdzie na bieżąco umieszczamy wszystkie informacje dotyczące wydarzenia. 

https://www.facebook.com/nocbiologowuw

Będzie inspirująco, zabawowo, wesoło i naukowo.

Patronami wydarzenia są: Rektor Uniwersytetu Warszawskiego, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Szkoła Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego.

Na emisje i transmisje dostęp jest wolny – serdecznie zaprasza się  młodzież szkolną, studentów i nauczycieli! Oczywiście nie zabraknie również atrakcji dla młodszych dzieci i ich rodziców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wybór redakcji