UlicaEkologiczna.pl
archiwum

„Oblicza ekologii” i „Nakarmimy świat”

Polecamy filmy o ekologii! Od piątku w sklepach jest już specjalny box filmów DVD o tematyce ekologicznej z kolekcji Planet Doc Review. A od najbliższego poniedziałku będzie do nabycia DVD z głośnym filmem dokumentalnym na temat problemów żywnościowych współczesnego świata.

“Oblicza ekologii” od Planet Doc Review

W ramach nowego wydawnictwa z kolekcji Planet Doc Review, czyli uznanych przez krytyków i publiczność na całym świecie dokumentów poruszających ważne problemy współczesnego świata, dostajemy 3 bardzo ciekawe filmy z ostatnich lat: “Jądro wieczności” (“Into eternity”), “Wiek głupoty” (“The Age of Stupid”) oraz “Recepta na klęskę” (“Recipes for Disaster”). Box, wydany w nakładzie 1000 egzemplarzy, powstał z myślą o wszystkich osobach, którym nie jest obojętna przyszłość naszej planety. Więcej informacji na jego temat znajdziecie na stronie  firmy Against Gravity – wydawcy boxu.
Nam poza zawartością bardzo spodobało się ekologiczne, tekturowe opakowanie.
Cena boxu: 75 zł.

“Nakarmimy świat” z kolekcji Newsweeka

Z kolei w poniedziałek, 22 listopada, do sprzedaży trafi głośny film “Nakarmimy świat” (“We Feed the World”). Razem z nim wyruszymy w podróż śladem żywności, którą codziennie kupujemy. Dowiemy się, dlaczego miliardy ludzi na świecie głodują i co my, mieszkańcy bogatszej części świata, mamy z tym wspólnego. Serdecznie polecamy.
Film będzie można nabyć wraz z tygodnikiem Newsweek w cenie 14,90 zł.

A już niebawem na naszej stronie zamieścimy recenzję świetnego dokumentu “Recepta na klęskę”. Już dziś możemy zdradzić, że bardzo nam się podobał!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wybór redakcji