04.01
2017

Regionalia 2017 – targi inspirowane naturą


Poznaj bogactwo regionalnych przysmaków i tradycyjnych wyrobów z Polski i ze świata. Zasmakuj w produktach najwyższej jakości, inspirowanych naturą. Spotkajmy się w Warszawie na Targach Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych – Regionalia 2017.

Kwietniowe targi wpisują się w nurt slow food, promujący dbałość o zdrowy styl życia i naturalne środowisko. Znajdziesz tu zdrową i ekologiczną żywność oraz inne produkty wytwarzane w zgodzie z naturą. Regionalia to okazja, aby dzięki licznym degustacjom poznać smaki polskich regionów oraz odkryć produkty przygotowywane z lokalnych składników, według receptur znanych od pokoleń. To również szansa wzięcia udziału w warsztatach, pokazach i konkursach o tematyce kulinarnej.

Regionalia 2017 - Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych   Regionalia 2017 - Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych

Regionalia są wydarzeniem prestiżowym, którego oferta zainteresuje nawet najbardziej wymagających. To szeroki wachlarz eko produktów z kraju i ze świata. Na stoiskach 6 edycji targów zaprezentowane zostaną między innymi:

  • Produkty tradycyjne, żywność ekologiczna i organiczna
  • Nalewki, wina, wódki i browary regionalne
  • Kosmetyki naturalne
  • Wyroby rzemieślnicze i artystyczne
  • Rękodzieło ludowe
  • Zabawki z surowców naturalnych
  • Eko organizacje, izby, stowarzyszenia i fundacje i wiele innych.

Nie tylko dla smakoszy

Bogata oferta targów przyciąga osoby prywatne, oraz przedstawicieli branżowych, którzy poszukują tu dostawców. Te trzy dni to nie tylko ekspozycja i sprzedaż wyjątkowych produktów. To również szansa na spotkanie partnerów biznesowych – przekonuje Bartosz Sosnowski, wiceprezes Międzynarodowych Targów Polska. Dla zwiedzających to okazja do poznania i spróbowania zdrowych nowości, udziału w wielkim festiwalu smaku, oraz do ciekawych spotkań bezpośrednio z producentami. Zeszłoroczna edycja zgromadziła ponad 200 wystawców, których stoiska odwiedziło kilkanaście tysięcy osób.

Regionalia 2017 - Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych   Regionalia 2017 - Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych

Więcej informacji o tegorocznej 6 edycji Targów Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych – Regionalia 2017 znajdziesz na stronie organizatora.

Informacje organizacyjne:

Termin: 21-23 kwietnia 2017r.

Miejsce Targów: Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska

ul. Marsa 56c, Warszawa

Organizator: MT POLSKA

Partner targów: MT TARGI POLSKA

Regionalia 2017 - Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych

Targi objęte patronatem Ulicy Ekologicznej