28.02
2014

Rewolucja zaczyna się już dziś! To prawdziwie zdrowe poruszenie na talerzach!


John Robbins – założyciel ruchu na rzecz zdrowej żywności – w książce “Głosy rewolucji żywnościowej” przeprowadza rozmowy z 21 niezależnymi, bezstronnymi światowej sławy ekspertami do spraw odżywiania i diety, m.in. ze specjalistą od chorób przewlekłych Dean Ornishem, producentem słynnego filmu Super Size Me, Morganem Spurlock’iem, czy autorem bestsellerowej książki Nowoczesne zasady odżywiania, Colinem Campbellem.

Robbins zadaje im trudne pytania – czasami intrygujące, często szokujące, ale zawsze dotyczące tego, co naprawdę ważne. Słuchaj uważnie, ponieważ mówią  o tym, jak wielkie znaczenie dla zdrowia naszego i całej planety ma to, co znajduje się na naszych talerzach.

Dzięki tej książce ujętej w przystępnej formie wywiadu, dowiesz się, w jaki sposób twoje wybory żywnościowe mogą:

  • pomóc zapobiec dalszym zmianom klimatycznym
  • wyeliminować globalny głód
  • pozostać w zgodzie z twoimi najgłębszymi wartościami
  • zapobiegać chorobom, a nawet je cofać
  • pomóc ci czuć się zdrowo i być pełnym energii
  • wpłynąć na los zwierząt hodowlanych.

Odnajdziesz tu dosłownie kopalnię informacji i praktycznych wskazówek, dlaczego i jak dokonywać świadomych, pozytywnych wyborów żywnościowych. Otrzymasz w pigułce dane o najważniejszych kwestiach dotyczących odżywiania, jak jakość przetworzonej żywności, wegetarianizm, GMO, nowe modele produkcji żywności czy Sprawiedliwy Handel.
Zastanawiasz się, czy twój głos w tej sprawie będzie się liczył? Oczywiście, że tak! Małe działania pomnożone przez miliony ludzi są w stanie zmienić świat! Dlatego już dziś przyłącz się do rewolucji, poznaj strategię obiadową – politykę żywienia zdrowych ludzi, i ustawiaj na swoim talerzu tylko zdrowe i naturalne produkty.

Głosy rewolucji żywnościowej, John Robbins, Ocean Robbins, Wydawnictwo Illuminatio, 2014