09.12
2017

Święta w stylu SLOW. Jak to zrobić?


Czym są Slow Święta i jak je zorganizować? Początki bywają różne. U jednych jest chaos, u drugich pada pierwsze słowo. Ktoś inny czeka na pierwszą gwiazdkę. 

Fu-Ku wraz z przyjaciółmi, zaprzyjaźnionymi polskimi markami, projektantami i projektantkami, bloger(k)ami, dziennikarkami oraz innymi twórcami w duchu slow life wydali Slow Święta Przewodnik po-woli.

B3892CA4-8023-49C7-B0EC-EBDCEB1E209B

Pobierz przewodnik Slow Święta wydany przez Fu-Ku Concept Store: http://fu-ku.pl/fu-ku_slow_swieta.pdf

Przewodnik to odpowiedź na poszukiwania osób, które spędzają święta inaczej niż ich rodzice. Mniej perfekcyjnie, bardziej na luzie, w wolniejszym tempie, odpoczywając i celebrując ważne chwile z najbliższymi. Nie mogło więc zabraknąć tu alternatywy dla karpia i choinki (tak, mogą być też liściaste!), pomysłów na zmysłowe wnętrza i podarunki w rytmie slow.

AB5891CF-6F26-42B0-BC86-B71734F2995C

Jak odpowiadać na trudne pytania przy stole, jak nie zwariować, a wyglądać stylowo i jak zorganizować święta bez paniki? A przede wszystkim: jak sprawić, by ten czas przeżyć jak najbardziej świadomie. I po swojemu. Nowa tradycja to też tradycja. I tego się trzymajmy spędzając Boże Narodzenie.

Kasia Kwiecień i Tomasz Łukasz