16.07
2012

Targi Naturalnej Żywności NATURA FOOD


Targi Naturalnej Żywności NATURA FOOD to impreza której ideą jest promocja żywności ekologicznej i naturalnej oraz popularyzacja produktów regionalnych i tradycyjnych. Najbliższa, piąta edycja Targów, odbędzie się w dniach 12 – 14 października 2012 r. w Łodzi.

NATURA FOOD są najważniejszą imprezą w Polsce dedykowaną bioproduktom, ekożywności oraz produktom regionalnym i tradycyjnym. To doroczne spotkanie branży żywności wysokiej jakości; uczestniczy w nim blisko 200 wystawców i 7 tysięcy zwiedzających: rolników, producentów, przetwórców, dystrybutorów, hurtowników i konsumentów żywności wysokiej jakości z Polski i z zagranicy. Targi cieszą się także dużym zainteresowaniem branży gastronomicznej.

Targi NATURA FOOD są doskonałą okazją do kontaktów w gronie profesjonalistów a także poznania międzynarodowych trendów rozwoju rolnictwa ekologicznego i powiązanych z nim branż. W ramach imprezy odbędą się międzynarodowe konferencje realizowane we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz IFOAM EU – europejską strukturą Międzynarodowej Federacji Rolnictwa Ekologicznego. Poznamy także laureatów ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne 2012 r.

Targi NATURA FOOD dają możliwość nawiązania kontaktów biznesowych i pozyskania nowych klientów i partnerów dla realizowanych przedsięwzięć. Są okazją do poszerzenia swojej wiedzy z zakresu promocji i marketingu ekoproduktów m.in. w ramach organizowanego już po raz drugi BIObiznes Forum – panelu praktycznych warsztatów i seminariów kierowanych do właścicieli i pracowników sklepów z produktami ekologicznymi oraz Akademii Biokuriera dedykowanej w tym roku ekoproduktom z dawnych odmian i ras.

NATURA FOOD to doskonała okazja dla ekoentuzjastów, osób które dbają o zdrowe odżywianie i chciałby rozpocząć swoją przygodę z ekożywnoścą. Podczas targów konsumenci mają możliwość degustacji i zakupu prezentowanych produktów a także udziału w spotkaniach poświęconych biożywności, odżywianiu zgodnie z rytmem natury czy umiejętności czytania ekoznaków. Planujemy także liczne pokazy kulinarne i laboratoria smaku dedykowane produktom ekologicznym i regionalnym z udziałem znanych mistrzów kuchni. Gośćmi tegorocznej edycji będą m.in. Wojciech Modest Amaro, Grzegorz Łapanowski, Gieno Mientkiewicz i Zbyszek Kmieć.

Szczegółowe informacje i program:

www.naturafood.pl

www.facebook.com/NATURAFOOD