18.01
2016

Co tam, panie, w Plebiscycie?


Dzieje się, dzieje! Przed nami jeszcze największe emocje związane z finałem, ale już teraz możemy zdradzić, że…

grafika

  • oddaliście już łącznie 1000 głosów,
  • największą popularnością cieszy się kategoria: kampania społeczna, na którą oddano 400 głosów,
  • na swych fanpage’ach nominowani przez nas pretendenci do tytułów twórców Wydarzeń, Książek i Kampanii Roku, zachęcają go głosowania na nich – niniejszym i w tym miejscu proszą o Wasze głosy!
  • na naszą pocztę napływają wiadomości od Was, w których piszecie, dlaczego właśnie na tego kandydata głosujecie oraz jak wyobrażacie sobie przyszłoroczny plebiscyt,
  • nasz sponsor przypomina, że to, o czym do nas piszecie w związku z plebiscytem może zostać nagrodzone pobuszowaniem w sklepie VegeZone.pl – cztery osoby będą tam mogły wykorzystać bony zakupowe na 50 zł,
  • my dziękujemy Wam za każdy oddany głos i zachęcamy Was do pisania do nas na adres: kontakt@ulicaekologiczna.pl. Jeżeli napiszecie, jaka kampania, wydarzenie lub książka stały się dla Was najbardziej interesującymi ekozjawiskami tego roku, stworzycie tym szansę na skuteczne działania w kolejnych latach, a co za tym idzie – na lepszą rzeczywistość. Jeżeli zaś napiszecie, czego Wam jeszcze zabrakło w tegorocznym plebiscycie i w jaki sposób możemy go wzbogacić w przyszłorocznym – będziemy mogli jeszcze lepiej promować i wspierać cenne inicjatywy, których nie brak w naszym kraju, choć nie każdy je dostrzega.

PAMIĘTAJCIE: Oddanie głosu zajmie Wam 30 sekund, a dla nominowanych to bardzo ważne, gdyż zwraca uwagę na ich osiągnięcia i jest wyrazistym sygnałem, że ich działania mają sens i warto je kontynuować. 

Głosujcie i zachęcajcie do głosowania innych! Przyłączcie się do wydarzenia na Facebooku, gdzie codziennie przypominamy o osiągnięciach nominowanych przez nas twórców wspaniałych ekozjawisk 2015: KLIK!