22.03
2016

Warszawiacy! Bistro Organitheka ma dla Was prezenty!


Organitheka to roślinne bistro pełne świeżych i pysznych soków owocowo-warzywnych oraz zdrowego jedzenia. Miło nam oznajmić, że z okazji świąt wszyscy nasi Czytelnicy z Warszawy mają szansę na skorzystanie z zasobów kuchni, która jest zdrowa, kreatywna i nowoczesna. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.

sloiki_rece

Mistrzowie kuchni roślinnej z Organitheki korzystają z lokalnych produktów sezonowych, wydobywając z nich najlepsze smaki i aromaty i osiągając przy tym najwyższy poziom równowagi żywieniowej. Czy wyobrażacie sobie, jak smaczne muszą być wielkanocne specjały serwowane w kuchni opartej na takich zasadach?

Na wyobrażeniach nie będą musieli poprzestać Czytelnicy z Warszawy, którzy odpowiedzą na proste pytanie: Jakie trzy zamienniki cukru najczęściej używasz w swojej kuchni?

Spośród tych, którzy wyślą odpowiedź na to pytanie do czwartku, do godziny 12.00, Organitheka wybierze kilku szczęściarzy i obdaruje ich paczkami zawierającymi 6 słoiczków z ręcznie robionymi smakołykami eko. Będą wśród nich aż trzy bezcukrowe desery.

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: organitheka@gmail.com.

My życzymy smacznego, po cichu, nieoficjalnie zazdroszcząc.