19.05
2016

I znów nasze warsztaty w Kuchni Spotkań IKEA


I znów możecie wygrać miejsca na nich – macie czas w środę 25 maja między 11.oo a 15.00? Jeżeli tak – spróbujcie szczęścia i napiszcie przekonującą odpowiedź na pytanie, które Wam zadamy. 

 

Najpierw jednak przypomnijmy, jak było na ostatnich naszych warsztatach. Wierzcie, wrażeń i doznań tyle, że będzie to tylko ułamek wspomnień.

 

unspecifiedvnjdn

 

mvndn

 

ccx m

 

n vnll

 

 

A wokół czego będą toczyć się jutrzejsze warsztaty? Pod wspólnym hasłem oszczędzania wody dzięki ponownemu jej użyciu, nasze prowadzące pokażą następujące bloki materiałów:

 

ikea

 

Zaciekawieni? Zachęceni? Mamy nadzieję! A teraz posłuchajcie! Po raz kolejny możliwość wygrania czterech miejsc na naszych warsztatach – i zaznaczmy – są to miejsca na wszystkie trzy bloki.

Nasze pytanie brzmi jednak: ze względu na który blok chciałbyś/chciałabyś na nasze warsztaty trafić? Który jest Twoim zdaniem najbardziej interesujący?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do poniedziałku, do godziny 23:59. Odpowiedzi, wraz ze swymi danymi kontaktowymi, przesyłajcie na adres: konkurs@ulicaekologiczna.pl. Skontaktujemy się z czterema osobami, które najbardziej nas przekonają do swej chęci uczestnictwa w środowych warsztatach już we wtorek.