UlicaEkologiczna.pl
Kuchnia

VEGEBOX — zdrowa żywność z dostawą do domu

Jeśli w Twojej dzielnicy nie ma dobrego sklepu ekologicznego a ty nie masz ochoty wozić siat pełnych zdrowej żywności przez pół miasta, lub jeśli sklepy, które znasz są słabo zaopatrzone w świeże produkty — oferta firmy VEGEBOX jest właśnie dla ciebie.

Produkty VEGEBOX pochodzą wyłącznie od certyfikowanych dostawców, a i sama firma posiada certyfikat obrotu produktami ekologicznymi. Wszystkie świeże produkty — warzywa, owoce i jajka odbierane są od rolników rano tego samego dnia, którego mają być dostarczone do klientów.
Zgodnie z wymogami certyfikowanej żywności ekologicznej, produkty dostarczane przez VEGEBOX nie zwierają sztucznych barwników, środków zapachowych, smakowych, konserwujących itp., a do ich produkcji nie używa się nawozów sztucznych czy chemicznych środków ochrony. Nad jakością produktów czuwają specjalne jednostki certyfikujące, przeprowadzające raz w tygodniu kontrole w gospodarstwach.

Jak zamówić? Nie ma nic prostszego — wystarczy wejść na stronę www.vegebox.pl i wybrać sobie jeden z trzech proponowanych przed dostawcę koszyków pełnych dobroci, takich jak świeże warzywa, owoce, nabiał, przyprawy czy domowe przetwory i miody, lub skomponować swoje własne zamówienie na podstawie listy dostępnych produktów, która zaopatrzona jest w bardzo czytelny cennik. Dostawy odbywają się raz w tygodniu, w czwartki wieczorem — produkty zostaną ci dostarczone do domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wybór redakcji