UlicaEkologiczna.pl
Zdrowy tryb życia

Working 9to5 – nowy krem na półce naturaceutyków

Naturaceutyki to nazwa coraz częściej kojarzona z kosmetykami stworzonymi z nowych, wyszukanych składników, bez udziału jakichkolwiek syntetycznych dodatków.

Marka Laidbare Naturaceuticals produkuje kosmetyki, które w naturalny sposób pielęgnują skórę normalną, mieszaną, starzejącą się, wrażliwą i z problemami. W swoich produktach używa m.in. ekstraktów gryki, zawierających rutynę, kwercetynę i  hiperozyd oraz kwasy organiczne: galusowy, kawowy, protokatechonowy i chlorogenowy, a także unikatowe naturalne, opatentowane czynniki: Indinyl, Anasensyl i ProDEJine.
Nowy produkt marki, krem Working 9to5, nawilża i chroni skórę przez całą dobę. Zawarty w nim bogaty w kwasy tłuszczowe olej z pestek brzoskwini oczyszcza i relaksuje skórę, a woda różana i witamina B5, znana z oczyszczającego i kojącego wpływu na skórę, odżywia ją i zmiękcza. Ważnym składnikiem kremu jest Indinyl, heteropolisacharyd o strukturze podobnej do kwasu hialuronowego, który wygładza skórę i poprawia jej ogólną kondycję, „nawadniając” ją od wewnątrz.
Krem intensywnie nawilżający Working 9to5 jest szczególnie polecany dla suchej, dojrzałej i delikatnej skóry.
Cena: 65 zł (buteleczka z dozownikiem, 30 ml).
Autorka: EB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wybór redakcji