20.10
2017

Festiwal rękodzieła, mody, rzemiosła i upcyklingu Przerób-My już jutro w Warszawie


Zapraszamy na Przerób-My vol.3, czyli jesienny festiwal rękodzieła, mody, rzemiosła i upcyklingu, który odbędzie się 21 października w hali starej drukarni przy Mińskiej 65. W tych niezwykłych, industrialnych wnętrzach spotkacie twórców rękodzieła, niezależnych projektantów mody i designu, rzemieślników i artystów, od których kupicie niepowtarzalne produkty.

Przerób-My

Będzie można też porozmawiać z uznanymi Ekspertami ze świata mody i eko designu, zasięgnąć porady, skonsultować swoje pomysły. Można przynieść swoje przedmioty vintage i oddać je w ręce fachowców od upcyklingu. Czekają na Was też nagrody za zakupy, porady stylisty, ciekawe warsztaty dla dzieci i dorosłych , emocjonujący konkurs szycia dla projektantów mody oraz food trucki z pysznym ciepłym jedzeniem!

Przerób-My

Przerób-My

Przerób-My

Przerób-My vol.3:

Gdzie: Mińska 65, Warszawa

Kiedy: 21 października g. 11.00-19.00

Więcej informacji znajdziecie na facebookowej stronie wydarzenia Przerób-My vol. 3.

Organizatorem festiwalu jest Pimpit.pl – pierwszy polski serwis internetowy, w którym nie tylko można kupić oryginalne i niepowtarzalne produkty bezpośrednio od projektantów, ale i zlecić projektantom-przetwórcom przerobienie lub odświeżenie istniejącego już przedmiotu.

Zdjęcia z poprzednich edycji festiwalu: Pimpit.pl