16.05
2018

Odwiedź Warsztatownię na targach Slow Weekend #9


Już 19 i 20 maja na Mińskiej 65 odbędzie się kolejna edycja targów Slow Weekend. Podczas targów odbędą się wydarzenia towarzyszące, m.in. różne warsztaty. Organizatorzy zadbali o aktywności, które pobudzą kreatywność osób w każdym wieku.

slow_cover_event_860x450

Warsztatownia to strefa, która od zawsze towarzyszy targom organizowanym przez Grupę SLOW. Na nadchodzącej edycji Slow Weekendu w tej części targów znajdą się maszyny do szycia Juki, na których chętni będą mogli uszyć torbę plażową, wykorzystując do tego niepotrzebne już tekstylia. Florystyki z Amarantu zorganizują zajęcia z wicia wianków, a Bazgrołaki poprowadzą warsztaty z projektowania letnich nadruków na torby i t-shirty. W tej strefie, na stoisku Veet, odbędą się warsztaty z robienia naturalnych peelingów, które zainteresują każdą kobietę.

F8997595-4351-461E-8B83-6216EBA177D0

Uczestnicy zabiorą ze sobą do domu słoiczek własnoręcznie przygotowanego kosmetyku.
Z kolei na stoisku Flirt Kwiatowy odbędą się warsztaty dla miłośników roślin i tworzenia kompozycji kwiatowych. Uczestnicy targów będą mogli zasadzić kwiaty w kolorowych doniczkach lub misach, specjalnie z okazji Dnia Matki.

W Strefie Kids odbędą się warsztaty skierowane zarówno do dzieci, jak i rodziców. Samodobro poprowadzi zajęcia upcyklingu zniszczonych ubrań na maszynach do szycia Juki, a wydawnictwo Tashka poprowadzi kreatywne warsztaty sadzenia papieru… z którego wyrosną roślinki!

Slow Weekend

Podczas targów odbędą się także wydarzenia towarzyszące, takie jak targ spożywczy, pokazy kulinarne Kuchni+, które poprowadzi Marta Dymek (Jadłonomia) oraz warsztaty z kiszenia warzyw organizowane przez Pozytywnie Zakiszeni w strefie Slow Food. Po raz pierwszy podczas targów odbędą się warsztaty w drodze po ZDROwie organizowane przez sieć klubów fitness Zdrofit. Instruktorzy poprowadzą wykłady i ćwiczenia, prezentujące fitness w stylu slow. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, jak zadbać o własne ciało i wyciszyć umysł.

Majowe targi Slow Weekend zgromadzą blisko 300 wystawców z całej Polski, oferujących autorską modę i akcesoria, wzornictwo, naturalne kosmetyki i lokalne produkty. To wszystko już 19 i 20 maja w Warszawie na Mińskiej 65 w rytmie slow i zgodnie z mottem targów: #KupujLepszeProdukty. Slow Weekend to aż dwa dni na bezstresowe zakupy, oderwanie się od codzienności i spędzenie całego dnia z przyjaciółmi i rodziną.

Slow Weekend

Targi Slow Weekend #9 – Kupuj Lepsze Produkty

Kiedy: 19 i 20 maja 2018 r.
Gdzie: Mińska 65
Godziny otwarcia: 11.00 – 19.00
Wstęp na wydarzenie bezpłatny.