18.04
2018

Salon Produktów Ekologicznych Eco-STYLe – zapraszamy do Kielc


Jesteś lub chcesz zostać eko-konsumentem? – odwiedź Salon Produktów Ekologicznych Eco-Style! Zdrowy trend na ekoprodukty nie mija. 

 

mime-attachment

Na sklepowych półkach pojawiają się coraz to nowe produkty ekologiczne, opatrzone stosowanymi certyfikatami. Nie trzeba ich już szukać w sklepach ze zdrową żywnością. Naprzeciw potrzebom wyszły nawet supermarkety. Coraz bardziej świadomi sią także konsumenci takich specyfików. Do nich właśnie adresowany jest Salon Produktów Ekologicznych Eco-STYLe w Targach Kielce, który już od 20-22 kwietnia!

Targi żywności ekologicznej, naturalnej i tradycyjnej w roku ubiegłym odwiedziło 20 000 zwiedzających. Salon Produktów Ekologicznych to miejsce, gdzie z konsumentami produktów wysokiej ekologicznej jakości spotykają się bezpośrednio ich wytwórcy – rolnicy z certyfikowanymi uprawami, przetwórcy oferujący unikalne, często „babcine” procesy wytwarzania produktów. Nie brakuje także dystrybutorów i hurtowni żywności ekologicznej. Zaletą Salonu jest możliwość degustacji wielu ekoproduktów przed zakupem.

Beznazwy-2

Więcej informacji na stronie wydarzenia Eco-STYLe

Patronem Targów Eco_STYLe jest Ulica Ekologiczna

Więcej