06.11
2017

Warszawskie spotkanie Zero Waste już jutro. Będziecie?


Już we wtorek 7 listopada o godzinie 18.00 Polskie Stowarzyszenie Zero Waste zaprasza na pierwsze spotkanie Zero Waste – grupy w Warszawie. Spotkamy się, by dobrze i miło spędzić czas. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich – tych obeznanych z ideą Zero Waste i wprowadzających ją w swoje życie oraz tych, którzy nie bardzo wiedzą, co to jest, ale chętnie dowiedzą się więcej. Razem możemy się wzajemnie inspirować, uczyć od siebie, dzielić osiągnięciami i pomysłami.

IMG_1797

Miło powitamy również przedsiębiorców, wytwórców, właścicieli. Tych, którzy prowadzą biznesy i inicjatywy w duchu Zero Waste. Opowiedzcie nam o tym czym się zajmujecie i jakie zmiany wprowadzacie w swoich firmach, by przyczynić się do zmniejszenia ilości produkowanych śmieci.

Na spotkaniu wydarzyć się może wszystko – zachęcamy do zawiązywania znajomości, przyjaźni, relacji partnerskich i biznesowych. Jeśli chcecie zaprezentować swoje osobiste zero wastowe gadżety – również zachęcamy! Zobaczmy, jak wspaniali mogą być ludzie, którzy tworzą świat Zero Waste! Zero Waste to styl życia zgodnie z którym człowiek stara się generować jak najmniej odpadów, a tym samym nie zanieczyszczać środowiska. Zero Waste łączy się z myśleniem minimalistycznym, ekologicznym i etycznym w każdym aspekcie życia. Celem naszych działań jest także zmiana sposobu myślenia o “odpadach” na rzecz postrzegania ich jako cenne zasoby – surowce, których nie powinniśmy marnować dla dobra nas samych i przyszłych pokoleń.

7 listopada (wtorek), godz. 18.00
Restauracja SHUK
ul. Grójecka 107, Warszawa
Wstęp wolny, więcej informacji na stornie wydarzenia.