28.03
2017

Wegańska wiosna – Wege Bazar już 2 kwietnia w Warszawie


2 kwietnia w warszawskiej Klubokawiarni Medyka na Ochocie, odbędzie się kolejna odsłona Wege Bazaru. Wegańska Wiosna to okazja do wspólnego ucztowania i świętowania nadejścia wyczekiwanej długo, zielonej pory roku.

Wszystkich cieszy fakt, że w końcu jest wiosna, dlatego wspólnie uczcimy to serwowaniem i zajadaniem się wegańskimi smakołykami! Kuchnia roślinna jest bardzo doceniana, szczególnie wiosną i latem. Nie oznacza jednak, że zjadane są same sałatki czy surowe owoce i warzywa.

Wege bazar

Kuchnia roślinna, to cała paleta dań, począwszy od przekąsek, przystawek, zup, dań obiadowych, kończąc na deserach: ciastach, tortach, lodach, gofrach. Kuchnia roślinna dodaje dużo energii, sprawia, że czujemy się syto, ale lekko. Tak też będzie na Wegańskiej Wiośnie!

Na odwiedzających będą czekały same najlepsze propozycje, różnorodne odsłony smakowe, a przede wszystkim wystawcy z którymi można porozmawiać o ich produktach, zapytać, poznać ciekawostki kulinarne. Podczas Wegańskiej Wiosny będzie można zjeść sezonowe potrawy, przekąski i desery, będą dostępne bezmięsne wędliny, wegańskie lody, roślinne gofry, kuchnia indyjska, konopie w różnych odsłonach – podawane również w potrawach, pierożki japońskie, kosmetyki wegańskie, czasopisma i książki kulinarno-lifestylowe i wiele innych.

Warto zabierać znajomych, zwłaszcza nie wegan i pokażcie im, że roślinnie oznacza WYŁĄCZNIE pysznie!

Gdzie: Klubokawairnia Medyka ul. Oczki 1a

Kiedy: 2 kwietnia 12.00-18.00

Szczegóły sprawdź na Facebooku

WSTĘP WOLNY