06.06
2019

Wianki – pomysł na dekorację domu


Własnoręcznie robione wianki to modna i unikalna dekoracja wnętrz. Może być wykorzystana do zdobienia stołów, drzwi, okien lub ścian, nadając domowi sielski i romantyczny charakter.

W najbliższą sobotę, 8 czerwca w Wola Parku odbędą się bezpłatne warsztaty tworzenia tych oryginalnych dekoracji. Spotkanie poprowadzi popularny florysta – Marcin Gładki.

Zajęcia z tworzenia kwiatowych wianków zaplanowano w ramach cyklu „WarsztatujeMY kreatywnie”, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród Warszawiaków. W każdą drugą sobotę miesiąca organizowane są bezpłatne warsztaty, podczas których uczestnicy dostają olbrzymią dawkę inspiracji i kreatywności.

Najbliższe zajęcia poprowadzi znany bloger i florysta – Marcin Gładki. Uczestnicy spotkania poznają podstawowe zasady tworzenia wianków, sposoby ich zdobienia oraz najciekawsze formy wykorzystania ich w aranżacji wnętrz. Każdy, kto weźmie udział w warsztatach będzie mógł stworzyć niepowtarzalną dekorację i zabrać ją do swojego domu. Dodatkowo, podczas gdy dorośli będą układać kompozycje z żywych kwiatów, najmłodsi goście Wola Parku będą tworzyć letnie bukiety z bibuły pod okiem doświadczonych animatorów.

Atrakcje dla dzieci zaplanowano między godziną 12:00 a 19:00. Zajęcia dla dorosłych odbędą się w trzech turach: o godzinie 11:00, 13:30 i 16:00. Wszystkie spotkania w ramach cyklu odbywają się bezpłatnie. Zajęcia dla dzieci mają charakter otwarty. Na warsztaty dla dorosłych wymagana jest wcześniejsza rejestracja za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej: http://wolameeting.agencjasil.pl/. Spotkania kreatywne odbędą się na poziomie 1 Wola Parku, w okolicach sklepu TK Maxx.

Patronem medialnym projektu „WarsztatujeMY kreatywnie” jest portal www.ulicaekologiczna.pl, a partnerem sklep Home&You.