19.07
2016

Dzień otwarty Planety Gigantów w 19. Dzielnicy


W wtorek 19. lipca Giganci i osiedle 19. Dzielnica po raz kolejny zapraszają na ul. Kolejową 47 na „Planetę Gigantów w 19. Dzielnicy”, czyli wakacyjną strefę pełną wielkich dmuchanych torów przeszkód.

sylwia_giganci_druk.cdrplanetaggantów w 19Dzielnicy 9lipca

Tym razem wyjątkowo Strefa zostanie otwarta we wtorek w godz. 7.00-11.00. Organizatorzy zapraszają wszystkich do bezpłatnej zabawy na torach! Planeta Gigantów to ciekawa propozycja dla osób lubiących rywalizację, szukających sportowych emocji i adrenaliny. Jest doskonałą okazją do przeżycia niesamowitej przygody, znanej do tej pory tylko z programów telewizyjnych.

Planeta Gigantów w 19. Dzielnicy będzie otwarta w każdy weekend wakacji. Tory zostały pomyślane jako rozrywka dla dorosłych, ale z powodzeniem mogą się na nich bawić również dzieci powyżej
8. roku życia. Co weekend w „Planecie Gigantów w 19. Dzielnicy” będzie można sprawdzić się na 5-6 niesamowitych torach przeszkód. Urządzenia będą wymieniane, tak żeby zagwarantować maksymalną dawkę wrażeń i dać możliwość skorzystania łącznie z 25 różnych torów. Każdy tor dostarczy innych wrażeń i sprawdzi inne umiejętności. Niektóre wymagają dużej sprawności, skoczności i zwinności zawodnika. Do pokonania innych potrzebna będzie natomiast precyzja
i konieczność przełamania własnych słabości.

Podczas Dnia Otwartego na „Planecie Gigantów w 19. Dzielnicy” na uczestników będzie czekało
6 fantastycznych torów:

  • Tor Spartan – to coś dla naprawdę odważnych. Dwa tory po 60 metrów każdy z drabinkami
    i zjeżdżalniami o wysokości ponad 5 metrów na pewno podniosą poziom adrenaliny.

  • Wipeout Gigant – Ponieważ tor Wipeout cieszył się w naszej strefie dużym zainteresowaniem postanowiliśmy podnieść poprzeczkę i zafundować Wam 2 razy więcej dobrej zabawy. Jedyna na Świecie arena zręcznościowa Wipeout Wymiatacze, w której uczestnicy muszą pokonać aż 6 kul Wipeout połączonych dwoma równoważniami. Niesamowita dawka wrażeń gwarantowana. Kule mają średnice 2 metrów i nie wybaczają błędów. Długość rzeczywista całego toru to 35 metrów.

  • Arena Gladiatora – Tor przeszkód stworzony na wzór legendarnej szkoły Gladiatorów, który zaspokoi potrzeby największych wojowników. Idealny do współzawodnictwa dwóch zawodników.

  • Ścieżka Wojownika – to gwarantowana maksymalna dawka wrażeń. Każdy do zaliczenia będzie miał aż 38-metrowy tor z latającymi zbijakami, wspinaczką, zjeżdżalnią i labiryntem.

  • Eliminator Arena – Słynna arena sportowa wymiataczy „Strzała Zeusa” wraca w jeszcze bardziej ekstremalnej wersji. Specjalnie dla naszych Gigantów dodaliśmy kolejne obracające się ramię na większej wysokości. Trzeba będzie wykazać się dużym refleksem, gdyż aby wyeliminować konkurencję trzeba nie tylko umieć w rytmie skakać, ale i się uchylać.

  • Tor Prometeusza – Mityczny tor dla wojowników chcących sprawdzić swoją sprawność fizyczną. Pokonać będzie trzeba wystające sople oraz zdradliwe kule ognia. Cała ścieżka znajduje się na wysokości 2 metrów nad ziemią i w razie błędu gwarantowany masz szybki zjazd na sam dół. Dodatkową trudność stanowi bardzo śliski materiał na ścieżce, który nie wybacza błędu.

Podczas Dnia Otwartego wstęp do Strefy jest całkowicie bezpłatny