24.04
2013

Miejsce na skarby – konkurs


Upcykling jest coraz popularniejszym sposobem reanimowania bezużytecznych już z pozoru przedmiotów. Jeśli lubicie własnoręczne przeróbki, to zapraszamy do udziału w konkursie na upcyklingowy portfel, portmonetkę, saszetkę lub piórnik. Do wygrania wspaniałe torby HO-LO!

Czy lubicie przetwarzać niepotrzebne rzeczy dając im drugie życie?

Ulica Ekologiczna i Życie Rzeczy zapraszają do udziału w konkursie na własnoręcznie zrobiony portfel, portmonetkę, saszetkę lub piórnik. Pochwalcie się swoimi dziełami, wszystkie techniki dozwolone! Oceniać będziemy autorskie pomysły i kreatywne wykorzystanie surowców wtórnych. Twórcy trzech najciekawszych portfeli (saszetek, piórników, portmonetek) zostaną nagrodzeni upcyklingowymi torbami HO-LO – które będą mogli sami wybrać z aktualnej oferty sklepu HO-LO. Dodatkowo przyznamy 3 wyróżnienia – zestawy zawierające notes i piórnik HO-LO.

Zasady:

1. Zrób portfel (lub portmonetkę, saszetkę, czy piórnik). Zalecane wykorzystanie surowców wtórnych!

2.Do 9 maja 2013 przyślij nam zdjęcie własnoręcznie wykonanego portfela (portmonetki, saszetki lub piórnika). Potrzebujemy także oświadczenie, że jesteś autorem zdjęcia i wyrażasz zgodę na jego publikację. Fotografie wraz z krótkim opisem procesu powstawania portfela prosimy wysyłać na adres: konkurs@ulicaekologiczna.pl z dopiskiem „Miejsce na skarby”. Nie zapomnij także zapoznać się z regulaminem konkursu!

3. Wasze zgłoszenia będziemy publikować na bieżąco na fanpage’u Życia Rzeczy na fb.

4. 11 maja wybierzemy 3 najciekawsze portfele (portmonetki, piórniki, saszetki) oraz 3 wyróżnienia, a zwycięskie zdjęcia opublikujemy na stronie Życie Rzeczy.

A nagrody?
Oczywiście, że będą nagrody! Ufundowała je dla was firma HO-LO, która od 2004 roku przetwarza stare bannery i plandeki reklamowe na stylowe torby i plecaki. Każda torba z pracowni HO-LO jest niepowtarzalna i nie znajdziecie drugiej identycznej.

Troje laureatów naszego konkursu otrzyma:
wybraną przez siebie torbę z aktualnej oferty sklepu internetowego HO-LO

Trzy wyróżnione osoby otrzymają:
zestaw składający się z notesu i piórnika HO-LO

Zapraszamy do zabawy!