16.06
2011

Samoobsługowa myjnia dla psów


„Jeżeli Twój pies porysuje naszą wannę lub też zachlapie wszystko dookoła, nie szkodzi, to nasza myjnia, a nie Twoja łazienka!” – mówią właściciele samoobsługowej myjni dla psów, jaka powstała w Krakowie. Ma być alternatywą dla wszystkich, którzy mają już dość uciążliwego mycia swoich pupili w domu.

Myjnia powstała w okolicy pętli Cichy Kącik. Stworzona została zarówno dla psów, jak i kotów (choć podobno mrówkojada też tu można umyć…).

Za kąpiel swojego pupila zapłacimy od kilku do kilkunastu złotych (płaci się z góry 1 zł za minutę pracy maszyny). Samodzielnie płuczemy i suszymy w niej psa, gratis dostajemy szampon i odżywkę do sierści. Dostaniemy też ręcznik, choć lepiej jest przynieść własny i przyspieszyć suszenie, dzięki czemu zaoszczędzimy czas i pieniądze.

Średnio na umycie psa wystarczy 15 minut, wszystko jednak zależy od wielkości zwierzaka i wybranego programu. Nie musimy też dzwonić, by umówić się na mycie – myjnia jest samoobsługowa i samemu wybieramy termin, jaki nam pasuje.

Dlaczego jeszcze warto wybrać to miejsce? Bo podczas testów myjni, w czasie których pomagało ok. 2000 psów, wybrano idealną temperaturę dla każdego psa – 39 stopni.

Poza tym nie ma tu problemu z tradycyjnymi słuchawkami prysznica emitującymi ultradźwięki, które psy słyszą i których nie lubią. W słuchawce w myjni takie ultradźwięki zredukowano do minimum.

Szczegóły na stronie Myjepsa.pl.

Samoobsługowa myjnia dla psów, 3.3 out of 5 based on 3 ratings